Samsun Haber
Giriş Tarihi : 12-03-2024 17:01

Kazanan İlkadım Olsun İstiyoruz!

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz Kavaklılara seslendi.

Kazanan İlkadım Olsun İstiyoruz!

İlkadım’ın yatırım eksiklerini en kısa sürede tamamlayarak, kayıp yıllarını hep birlikte telafi edeceklerini kaydeden İhsan Kurnaz Kavaklılardan oy istedi.

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, AK Parti Samsun Milletvekili Ersan Aksu, MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur ve Cumhur İttifakı Teşkilatlarıyla Kavak Dernekler Federasyonu tarafından fuar içi Derya Düğün Salonu'nda arife günü gerçekleştirilen kahvaltı programında Kavaklılara seslendi.

ÖZLENEN AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİYLE KAVUŞMAYA AZ KALDI!

İlkadım’ı hak ettiği yere getirmek için bütün İlkadım’ın oy ve desteklerine ihtiyacı olduğunu belirterek sözlerine başlayan İhsan Kurnaz, göreve geldiklerinde İlkadım’ın yatırım eksiklerini en kısa sürede tamamlayarak, kayıp yıllarını hep birlikte telafi edeceklerini kaydetti.

Samsun’un merkez ilçesi olan İlkadım’ı kadim tarihine ve potansiyeline uygun bir seviyeye getirmeye talip olduklarını da belirten İhsan Kurnaz, “Unutmayınız, belediyecilik zaten bizim işimiz. 21 yıldır tek başımıza iktidarız. İlkadım’ın önünde duran, hizmetleri engellediği yetmiyormuş gibi kendisi de hiçbir hizmet üretmeyen mevcut yönetimden kurutarak İkadım’da hizmete evet demenizi istiyorum. Bunu benim için yapmayın, bunu öncelikle çocuklarımızın geleceği için yapın. Sonra bunu kendiniz için yapın...” diye konuştu.

Cumhur İttifakı Ak Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz sözlerini misafirperverliklerinden dolayı, Kavak Federasyon Başkanı Bayram Erişgin ve yönetimine, Kavaklılar Tanışma, Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Abdullah Başar ve yönetimine, İlkadım Kavaklılar Derneği Başkanı Lavent Kaya ve yönetimine, Atakum Kavaklılar Derneği Başkanı Erhan Çamkaya ve yönetimine, Canik Kavaklılar Derneği Başkanı Haluk Kurt ve yönetimine, Kavak Sanayici İş İnsanları Yöneticileri ve Akademisyenleri Derneği Başkanı Serdar Yerişgin ve yönetimine, Kavak Köy Dernekleri Başkan ve Yöneticilerine ve Belediye Meclis Üyelerine teşekkür ederek tamamladı.

adminadmin