Kick Boks Dünya Dünya Şampiyonu Salıpazarı’nda
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kick Boks Dünya Dünya Şampiyonu Salıpazarı’nda
20.01.2022 17:24:16

 

Kick Boks Dünya Dünya Şampiyonu Salıpazarı’nda

Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Salıpazarı Kitap Kahve Projesi etkinlikleri çerçevesinde Salıpazarılı, Kick Boks Dünya Dünya Şampiyonu ve Milli Takım Antrenörü Hasan Fahri Şen, ilçe gençleri ve sporcuları ile bir araya geldi.

 

HASAN FAHRİ ŞEN’DEN GENÇLERE ÖNERİLER

Dünya Şampiyonu Hasan Fahri Şen, Salıpazarı Kitap Kahve mekanında ilçe gençleri ve sporcuları ile bir araya gelerek gençlere tecrübe ve deneyimlerini paylaşarak önerilerde bulundu. Şampiyon Şen, gençlere mutlaka ilçede devam eden bir spor branşı veya sanatsal ve kültürel aktiviteye katılmaları gerektiğini belirterek, ne iş olursa olsun en iyisini, en güzelini yapma gayreti ile çalışmaları gerektiğini ifade etti. İnsanlığa ve ülkemize faydalı birer insan olarak okuyarak üretime destek olabileceklerini söyleyip başarıda inanmanın önemine değindi. Söyleşide uygulamalı olarak çalışma, ekip ruhu, dua ve inanç temalarında gençlere vizyon oluşturan Hasan Fahri Şen’in anlatımından gençlerin oldukça etkilendikleri ve memnun oldukları görüldü. 

Salıpazarı Kitap Kahve mekânında yapılan söyleşiye Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Salıpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü ve Proje Koordinatörü Fatih Sağlam ile ilçe gençleri ve sporcuları katılım gösterdiler.

BAŞKAN HALİL AKGÜL TEŞEKKÜR ETTİ.

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, çok faydalı ve verimli geçen söyleşi için ilçe gençleri ve sporcuları adına teşekkür ederek, Dünya Kickbok Şampiyonu ve Milli Takım Antrenörü Hasan Fahri Şen’e günün hatırası için plaket takdim etti.

 

 

...

Kick Boks Dünya Dünya Şampiyonu Salıpazarı’nda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert