Samsun Haber
Giriş Tarihi : 27-02-2024 07:44   Güncelleme : 27-02-2024 07:46

KORKU DAĞLARI SARMIŞ!

Adem Güney indirilen Seçim Pankartı hakkında konuştu

KORKU DAĞLARI SARMIŞ!

Seçim pankartı asıldığı köprüden indirilen Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, "Biz büyüdükçe korku dağları sarmış. Ne yaparlarsa yapsınlar iktidarımızı engelleyemeyecekler" dedi.

Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, seçim pankartı indirildi.

VİNÇLE PANKARTI İNDİRDİLER

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala siyaset kazanı kaynamaya devam ediyor.

Sürpriz bir kararla Yeniden Refah Partisi'nden Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Adem Güney'in seçim pankartı vinç yardımıyla asılı olduğu yerden indirildi.

Canik Belediyesi'nin karşısında bulunan köprüde asılı olan Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney'in afişinin indirilme anları kameralara böyle yansıdı.

Samsun'da vatandaşların adaylığı konusunda büyük teveccüh gösterdiğini, gelen olumlu dönüşlerin bazı siyasileri korkuttuğunu belirten Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, "Karayolları yetkilileri ile görüştüm. Pankartı kendilerinin indirmediklerini söylediler. Şu an için kimin müdahale ettiği belli değil.

Bu tür hareketlerin neden yapıldığını çok iyi biliyoruz. Şunu en başında söyleyeyim: Biz büyüdükçe görüyoruz ki, korku dağları sardı. Büyükşehir'i alacağımızı görenler siyasi etik dışı hareketlere başvuruyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar iktidarımızı engelleyemeyecekler."

adminadmin