Madeni Sanatkarlar’a Güçlü Aday Fatih Keleş
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Madeni Sanatkarlar’a Güçlü Aday Fatih Keleş
03.01.2022 15:52:03

 

Madeni Sanatkarlar’a Güçlü Aday Fatih Keleş

Samsun’un sevilen sanayi esnaflarından Fatih Keleş, 10 Ocak’ta düzenlenecek olan Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimlerine aday olduğunu açıklayarak, “Şimdi değişim zamanı. Güçlü bir yönetimle başkanlığa adayım” dedi.

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığına adaylığını açıklayan Fatih Keleş, “10 Ocak’ta gerçekleştireceğimiz seçim öncesi, sanayi esnafımızın büyük desteği ile adaylığımı açıklıyorum. Şimdi yönetimde değişim zamanı” şeklinde konuştu.

“BAYRAĞI TESLİM ALACAĞIZ”

Samsun’da 10 Ocak 2022 Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlık seçiminde, güçlü bir yönetim ile birlikte adaylığını açıklayan Fatih Keleş, “Esnafımızın, başkanlığım konusundaki ortak fikri ve desteği sonucunda, aday olmaya karar verdik. Madeni Sanatkarlar Odası gibi esnaf yapılarında, değişim önemlidir. Değişim, beraberinde yeni bir heyecanı ve kapsamı projeleri getirir. Seçimleri bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Ben de güçlü bir yönetim listesi ile bu yarışta bayrağı teslim almaya ve odamızın daha güçlü ve daha verimli olmasını sağlamaya hazırım” diye konuştu.

“DEV PROJELERLE GELİYORUZ”

Sanayi esnafının sesi olmaya kararlı olduğuna dikkat çeken Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Fatih Keleş, birbirinden önemli projeleri hayata geçirmek için bu yola çıktığını belirterek, “Odamızı teknoloji ile buluşturarak ‘Mobil Maden Odası’ uygulamasını başlatacağız. Üniversite öğrencisi olan sanayi esnafı çocukları için bir eğitim destek paketi oluşturacağız. Çıraklar için yemekhane projesini hızla hayata geçireceğiz. Meslek edindirme kursları ile sanayiye yeni ara elemanlar kazandıracağız. Herkese, sanayi esnafının gücünü ve odanın etkinliğini göstereceğiz. Tüm esnafımızın seçime katılmasını ve bize destek vererek, değişime katkı sağlamasını istiyoruz” şeklinde konuştu.

Madeni Sanatkarlar Odası Fatih Keleş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER