Samsun Haber
Giriş Tarihi : 26-02-2024 20:18

Özlem Maraş’tan Kasnakçımermer'e Çıkarma

AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Özlem Maraş, seçim kampanyası kapsamında Kasnakçımermer Köyü'nü ziyaret etti. Maraş'ın ziyareti, köy sakinleri tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Özlem Maraş’tan Kasnakçımermer'e Çıkarma

Günün erken saatlerinde başlayan ziyaret, Maraş'ın köy meydanında toplanan halkla samimi sohbeti ile başladı. Vatandaşlarla birebir ilgilenen Maraş, köylülerin sorunlarını dinleyerek, onlara yönelik projelerini ve vizyonunu anlattı. Özellikle tarım ve hayvancılık konularında köylülerin beklentilerine değinen Maraş, sürdürülebilir kalkınma ve köy yaşamının iyileştirilmesi konusundaki projelerine değindi.

Kasnakçımermer  Köyü'nün yaşlılarıyla da bir araya gelen Maraş, onların tecrübelerinden ve önerilerinden yararlanacaklarını söyledi. Maraş, "Köyümüzün büyükleri bizim için değerli birer danışman. Onların önerileri, yönetim anlayışımızda önemli bir yer tutacak" ifadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda Maraş, köy meydanında düzenlenen etkinlikte halka hitap etti. Burada yaptığı konuşmada, "Kasnakçımermer  Köyü'nün her bir ferdinin mutluluğu ve refahı için çalışacağım. Birlikte daha güzel bir Atakum inşa edeceğiz" dedi.

Köy sakinleri, Maraş'ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, böylesine ilgili ve yakın bir adayı ağırlamaktan büyük onur duyduklarını ifade ettiler.

adminadmin