Samsun Haber
Giriş Tarihi : 19-03-2024 13:43

Samsun Geleceğe Hazır

Gelecek Partisi'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Yeşilyurt, seçim kampanyasının son aşamalarında şehrin dört bir yanında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Samsun Geleceğe Hazır

Son günlerde yapılan saha çalışmaları ve temaslar, Yeşilyurt'un zaferine olan inancı daha da pekiştirdi.

Mustafa Yeşilyurt'un adaylığının açıklanmasından bu yana geçen sürede, Samsun'un 17 ilçesini adım adım gezen ve her bir noktada hemşerilerinin ilgi ve desteğini kazanan Yeşilyurt, şehrin geleceği için hazır olduğunu bir kez daha vurguluyor.

Seçim propagandasına başladığı günden beri geçen zaman içinde, Mustafa Yeşilyurt ve ekibi, halkın nabzını tutarak çözüm odaklı projelerini vatandaşlarla paylaştı.

Şehrin her köşesinde esnaf ziyaretleri, mahalle buluşmaları ve sivil toplum kuruluşlarıyla yapılan görüşmelerle, Yeşilyurt'un seçim sürecine olan hakimiyeti gözlerden kaçmıyor.

Samsun halkının büyük ilgisi ve destekleriyle, Mustafa Yeşilyurt'un kazanacağı zafer artık kaçınılmaz bir gerçek haline geliyor. Sahadaki temaslarının sonucu olarak kazanacağına olan inancını daha da güçlendiren Yeşilyurt, Samsun'un geleceği için umut vaat eden bir aday olarak yoluna devam ediyor.

adminadmin