Samsun Haber
Giriş Tarihi : 26-01-2024 17:05

Samsunspor Taraftar Grupları’ndan 3 Sma'lı Bebeğe Destek

Aralarında Samsunlu Amine Ravza'nın da bulunduğu 3 SMA'lı bebek için gerçekleştirilen kampanyalara destek veren Samsunspor Taraftar Grupları, toplam 60 bin TL parayı bebekler için açılan hesaplara yatırdı! SMA'lı bebekler Amine Ravza, Berfin Ada ve Metin Öndil için açılan hesaplara 20'şer bin TL'den toplam 60 bin TL yatırıldı.

Samsunspor Taraftar Grupları’ndan 3 Sma'lı Bebeğe Destek

Samsunlu SMA'lı Amine Ravza için de kapsamlı bir destek çalışması için düğmeye bastıklarını açıklayan Samsunspor Taraftar Grupları, tüm Samsunlu ve Samsunsporluları Amine Ravza'ya destek olmaya çağırdı!

Samsunspor Taraftar Grupları Başkanı Tonguç Ali Anıl, "Tedavi masrafları, ilaç bedelleri milyon dolarları bulan SMA hastası yavrularımız için herkesi desteğe davet ediyoruz. Biz Samsunspor Taraftar Grupları olarak 3 SMA'lı bebeğimizin kampanyalarına 20'şer bin TL'den toplam 60 bin TL destek olduk. Aralarında Samsunlu yavrumuz Amine Ravza'nın da bulunduğu yavrularımızın bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını diliyoruz" dedi.

Samsunlu SMA'lı Amine Ravza için kapsamlı bir destek çalışması için düğmeye bastıklarını söyleyen Samsunspor Taraftar Grupları Başkanı Tonguç Ali Anıl, "Samsunlu yavrumuz Amine Ravza, SMA hastalığı ile mücadele ediyor. Bu mücadelesinde biz Samsunspor Taraftar Grupları olarak onun destekçisi olacağız. Tüm Samsunlu ve Samsunsporlu hemşerilerimizi Amine Ravza için başlatılan kampanyaya destek olmaya çağırıyoruz. Az ya da çok demeden, Amine Ravza evladımızın sağlığına kavuşması için destek olalım" diye çağrıda bulundu.

Amine Ravza için açılan Samsun Valiliği onaylı destek hesabı bilgisi şu şekilde;

Ad: Nurdane Sancak (annesi)

TR340001000276571236415004

Açıklama: SMA RAVZA

Ayrıca tüm operatörlerden;

RAVZA yazıp 8611'e SMS gönderilip,

30 TL destek olunabiliyor.

adminadmin