Samsun Haber
Giriş Tarihi : 11-03-2024 17:34

Samsun’u Unuttular Kendilerine Çalıştılar!

Seçim kampanyası kapsamındaki çalışmalarına yoğun bir programla devam eden İyi Parti Büyükşehir Adayı İmren Nilay Tüfekci, Canik ilçesindeki 200 Evler Mahallesi’ne giderek vatandaşla bir araya geldi.

Samsun’u Unuttular Kendilerine Çalıştılar!

Tüfekci, ‘‘Bu soğuk havaya rağmen buraya kadar gelmeniz bizlere duyduğunuz güvenin ve sevginin sonucudur. Samsun’daki rant çarkını durdurup halk çarkını birlikte çevireceğiz’’ diye konuştu.

İyi Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, Canik İlçe Başkanı Saydam Bayram, Canik Belediye Başkan Adayı Turgay Ulusoy ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte 200 Evler Mahallesi’nde vatandaşla buluştu. Havanın soğuk olmasına rağmen buraya kadar gelerek heyecanını ortaya koyan herkese yürekten teşekkür ettiğini belirterek, ‘‘Bu havada, bu saatte burada olmanız, bize öyle bir güç verdi ki bir çalışıyorsak iki, üç çalışacağız. Turgay Başkanım ile birlikte Canikliler için elimizden gelenin fazlasını yapacağız’’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

SAMSUN’U UNUTUP KENDİLERİNE ÇALIŞTILAR

Mahalle ziyaretinde destek paketleri hakkında açıklamalarda bulunan İyi Parti Büyükşehir Adayı Tüfekci, sosyal belediyeciliğin nasıl bir şey olduğunu tüm Türkiye’ye göstereceklerinin altını çizerek, ‘‘Türkiye bizi örnek alacak. Samsun 23 yıldır almadığı hizmeti, görmediği, bilmediği sosyal belediyeciliği görecek. Sizin hakkınız olanı bile vermeyen bu yönetim sosyal belediyeciliğe %1 pay ayırarak vatandaşın aklıyla dalga geçiyor. Birçok ihtiyaç sahibi ailemiz var, vatandaşlarımız var. Biz herkese dokunmak için bütün imkanlarımızı, kaynaklarımızı seferber edeceğiz. Bu kadar kaynağı nereden bulacaksınız diye sorular soruyorlar. İsrafı bitirince, istihdamı artırınca göreceksiniz ki Samsun kendisine hayli hayli yetecek durumda olacak. Rant çarkını durduracak halk çarkını çevireceğiz. Destek paketlerimiz ile Samsun’a can suyu olacağız kimse merak etmesin. Samsun dünyanın en önemli şehirlerinden biri ama mesele bunu değerlendirebilmektir’’ dedi.

adminadmin