Şanslı Talihliler Ödüllerini Acem Tekkesinde Yapılan Törenle Teslim Aldı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Şanslı Talihliler Ödüllerini Acem Tekkesinde Yapılan Törenle Teslim Aldı
29.10.2012 16:32:17

 

Şanslı Talihliler Ödüllerini Acem Tekkesinde Yapılan Törenle Teslim Aldı

İlkadım Belediyesinin Sağlıklı yaşam için bisiklet kullanalım' sloganıyla yaptığı 4.Bisiklet şenliğine bisikletiyle katılan vatandaşların doldurduğu katılım kuponları arasında yapılan çekiliş sonucu ödül almaya hak kazanan talihlilerin ödülleri Acem Tekkesinde yapılan törenle sahiplerine teslim edildi.

 
10 Adet Hız Ölçer,10 Adet Basketbol Topu,10 Adet Bisiklet Eldiveni,10 Adet Bisiklet Kaskı,10 Adet Satranç oyun takımı ve 1 Adet Dizüstü Bilgisayar Acem Tekkesinde yapılan törenle sahiplerine teslim edildi. Hediye teslim törenine İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Aydın Ekiz, Aks Tv Kültür ve Sanat Danışmanı Şakir Demirci ve ödül almaya hak kazana talihliler ve aileleri katıldı.
 
-DEMİRTAŞ”BİSİKLET ŞENLİĞİ SPORA ARTI BİR KEYİF KATIYOR.
 
Ödül töreninde konuşma yapan Başkan Demirtaş,” Bisiklet sporunun hem çevreci hem de sağlıklı bir spor dalı olduğunu ifade etti. Başkan Demirtaş ”Bisiklet; gençler ve çocuklar için son derece faydalı,  sosyal ve zevkli bir hobi, yetişkinler için ise sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olan, her mevsim yapılabilecekleri bir spor dalı ve ulaşım aracı. Şehrimizin eşsiz güzellikteki sahil bandında doğa ve denizi seyreden yollarda pedal basmakta, bu spora artı bir keyif katıyor” diye konuştu. İlkadım Belediyesi olarak Bu tür yarışlara ve sporlara her zaman destek olacaklarını söyleyen Demirtaş,”Sambis projesi ile vatandaşlarımızı sağlık yaşam için pedal çevireceği Bandırma Vapurunda başlayan sahil şeridi dışında özellikle İlkadım ilçesinde 20 metrelik yollarda yeni bisiklet yolları ayıracağız” dedi.

Yapılan konuşmanın ardında talihlilere ödülleri teslim edildi.Programın sonunda günün anısına Acem Tekkesinde hatıra fotoğrafı çekildi.
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER