Samsun Haber
Giriş Tarihi : 08-02-2024 13:52

Suat Kılıç Ateşle Oyunuyor!

Türkiye’nin yerel seçimlerine iki aydan az bir süre kala, diğer illerde olduğu gibi Samsun'da da adaylar ve partiler arasındaki rekabet artıyor.

Suat Kılıç Ateşle Oyunuyor!

Partiler arası rekabette en dikkat çekeni ise her ikisi de Cumhur İttifakı'ndan olan Ak Parti ve Yeniden Refah Partisi arasındaki tartışmalar olacağa benziyor.

İnternethaber'den Osman Diyadin, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Samsun'da yaşanan gelişmelerin bir çok ilde yaşandığı bilgisi geliyor. "Yeniden refah Partisi adeta pusu kurmuş Ak Parti'nin açıklayacağı adayları bekliyor" diyerek Yeniden Refah Partisi’nin Ak Parti'de aday olamayan kırılgan isimleri aday göstermek için oyun kurduğunu, fitne ateşini büyüttüğünü ve Fatih Erbakan’ın da buna yol verdiğini yazdı.

Diyadin paylaşımın devamında, "En üzüntü verici olan ise; Bütün siyasi varlığını bu ülkede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a borçlu olan, bu ülkede bakanlık yapma onuru yaşayan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, Genel Başkanı Erbakan'ı yanlış sulara sürükleyerek resmen CHP'nin değirmenine su taşıyor. Ak Parti'den bir dostum aradı, dedi ki; "Suat Kılıç ateşle oynuyor" ifadelerini kullandı.

Diyadin’in paylaşımı şu şekilde;

Samsun’da yaşanan gelişmelerin bir

çok ilde yaşandığı bilgisi geliyor..

“Yeniden Refah  Partisi adeta pusu kurmuş AK Partinin açıklayacağı adayları bekliyor..” deniyor..

AK Partide aday olamayan kırılgan isimleri aday göstermek için oyun kuruyorlar..

Fitne ateşi büyüyor..

Suat Kılıç bu ateşi büyüttükçe büyütüyor..

Fatih Erbakan yol veriyor…

En üzüntü verici olan ise;

Bütün siyasi varlığını bu ülkede Cumhurbaşkanı Erdoğan’a borçlu olan, bu ülkede bakanlık yapma onuru yaşayan RFP Genel  Başkan Yardımcısı Suat Kılıç Genel Başkanı Erbakan’ı yanlış sulara sürükleyerek resmen CHP’nin değirmenine su taşıyor…

AK Partiden bir dostum aradı..

Dedi ki..

“Suat Kılıç’ta ateşle oynuyor….”

Diyadin önceki paylaşımında da;

“AK Partide Samsun dosyası görülüyor ki çok su kaldıracak.

Ve görülüyor ki AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, hemşerisi Suat Kılıç’ı Samsunda kahraman yapacak..

Sen doğru tercih yapmaz isen olacağı

bu olur!..

Sen pas atarsan adam golü atar..

Suat Kılıç’a asist yapan kim?....” diye sormuştu…

Haber: Sonkan KAYA

adminadmin