DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Bedriye Arık ÇAMBEL
Bedriye Arık ÇAMBEL
Giriş Tarihi : 16-10-2023 12:01

İsrail Devlet Değil Terör Örgütüdür

İsrail Filistinlileri açıktan öldürmektedir.

Bu bir savaş olamaz aleni bir şekilde terör saldırısıdır.

Hangi çağda hangi yüzyılda yaşıyoruz İsrail Filistinlilerin topraklarını gasp ediyor. Bir çok savunmasız kadın,çocuk,erkek sivil halkı açıktan dünyanın gözleri önünde savaş bahanesi ile sırf Filistinlilerin topraklarına el koymak,ve  kendileri için kutsal gördükleri  Tevrat’a göre İsrail Kralı Davud'un  milattan önce oğlu Kral Süleyman ilk tapınağı şehrin içinde kurduğu için şehirden Filistinlileri atarak tamamen şehire ve bölgeye hakim olmak amacıyla bu savaşı başlamışlardır.

İsrail bir an önce Filistin’e karşı başlatmış olduğu saldırıları durdurmalıdır.

Tüm dünyada ki sivil toplum örgütleri ve siyasiler bu savaşın durdurulmasına ve masum insanların kanlarının akmasına engel olmalıdır. Bu kadar masum kanı akmaya devam ederse yeryüzünde başlamış ve başlayacak olan kıtlıklarda bir o kadar insan daha ölecektir. Ne mi diyorum? “Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli:

- İsrail üzerinden yeni bir Haçlı Seferi'nin başlatıldığını görüyoruz.

- İsrail'in aklını başına alması lazım. Amerikalı dayılarına da güvenmemesi lazım.

Yine savaş yine yüzyıllık plan ve yine bu yüzyıllık planın arkasında Amerika var. Ve hedefte her zaman ki gibi Türkiye de olacaktır.

Özellikle içimizdeki Amerika sevicilerin ve Yahudilerin bu duruma sessiz kalması ve tepki vermemesi kabul edilemez.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
Bedriye Arık ÇAMBEL

Bedriye Arık ÇAMBEL

DİĞER YAZILARI Türkiye de Son Durum 2023 Yılından 2024’ e Girerken Kısa Özet Atanamayan Uzmanlar 15 Temmuz; Cesaret, Erdem ve Zafer… 14 Mayıs Seçim Sonucunu Açıklıyorum İnternet Dolandırıcılığı Bağımsız Milletvekili Olmak Eylül Ayının Girmesiyle Piyasalar Açılacak Ücretli öğretmenler zor durumdalar Bir ülke içten nasıl çürütülür? Nerede o eski bayramlar! Dolandırıcılıkta son nokta! Hiç Bir Şeyin Geçeceği Mececeği Yok Zamlar geri çekilsin! Türkiye De Bayan Yazar Olmak Çok Zor! Nefret Yok, Sevmek Var Adalet Ve Eşit Haklar Yangın var türkiyem! Yangın var… Sizce Hangisi Daha Tehlikeli Delta Virüsü Mü? Z Kuşağı Mı? Aşı Olalım Peygamber Efendimiz Ve Sahabeler Peygamber Efendimiz’in Hz.Muhammed Mustafa S.A.V 'İn Gençlik Yılları Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed Mustafa (S.A.V) Hayatı Peygamber Efendimiz Doğmadan Önce Yaşanan Mucizevi Olaylar Sihirli Değnek Mucize Çıkar Maskeni Kudüs neden önemli! Yuvayı Yapan Dişi Kuştur… 28 Şubat’ı Z Kuşağı Bilmez! İstanbul Aşktır İstanbul Siyaseti Bir Başkadır... Küresel Güce Teslim Olmayacağız Aşağı Bakmayacağız! Whapsapp’ı Siliyor Muyuz! 2021 Koronavirüs Aşısı Asgari Ücret ‘O000h Be’ Dedi Millet! Bahçekent Kemal Kılıçtaroğlu'na Sesleniyorum Ücretli Öğretmenler Öğretmenler Gününde Müjde Bekliyorlar! Ücretli Öğretmenlikte Durum Tespiti 3 Ücretli Öğretmenlikte Durum Tespiti 2 Ücretli Öğretmenlerin Sorunları ve Durum Tespiti!
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA