DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Adem ÇEVİK
Adem ÇEVİK
Giriş Tarihi : 01-12-2023 14:30

Virüsün Adı Grid, Kod Adı Tce Aıds Hıv Sponsoru: Dsö/Who

Bugün 1 Aralık Dünya AİDS ile Mücadele Günü.

İşgale önce beynimizde başladılar algı operasyonu yaptılar. Tıpkı onursuzluk yürüyüşlerine "onur" dedikleri gibi.

AIDS'in ilk isminin eşcinsel Hastalığı GRID (Gay Related Immun Disorder/Eşcinsellikle İlişkili Bağışıklık Sistemi Bozukluğu) olduğunu biliyordunuz değil mi? Bu sapkınlığı gizlemek teşvik etmek değil mi? İzzet, şeref, namus, haysiyet, onur, ahlak, âile, din, tarih, gelenek, örf gibi kelimelere savaş açarak içini boşalttılar.       #önceAile şiariyla hareket eden bizler kelimelerimizi kavramlarımızı diriltmeliyiz. Ailesiz, ahlaksız, cinsiyetsiz toplum operasyonuna karşı elbirliği ile mücadele etmeliyiz bu insanlığımız için VAROLUŞ SAVAŞIMIZ. 17 Mayıs 1990'da Dünya Sağlık Örgütü Eşcinsel Sapkınlığı akıl hastalığı olarak tanımaktan vazgeçerek sapkınlığı teşvik etmeye başladı.

Sağlık Bakan Yardımcısı Emine Meşe, “2010 yılında HIV pozitif kişi sayısı 539 iken, 2018 yılında bu sayı yedi kat artış göstererek 3 bin 719 olmuştur" demiş.

Aids'li oranı 8 senede 7 kat artmış. Eşcinsel sapkın olanların oranı 4 olduğu iddia ediliyor Artışın sebebi; 2011'de imzaladığımız İstanbul Sözleşmesi'nin dayattığı #ToplumsalCinsiyetAdaleti veya Eşitliği maskesiyle ve güya şiddeti önleme iddiasıyla halen yürürlükte olan 6284 fitnesi değil mi?    İnternetten, TV'den, basından, okuldan, belediyelerden (fatma Şahin başkanlığındaki Türkiye Belediyeler Birliği ve KADEM dahi l) bulabildiğiniz her yerden Toplumsal Cinsiyet Eşitliği veya Toplumsal Cinsiyet Adaleti ve adı altında kadına şiddet numarası ile korumaya eşcinselliğin, gayliğin, lezbiyenliğin ibneliğin homoseksüelliğin pedefolini ensestin propagandasını yapıyor.  GENDER  maskesi de fuhşu teşvik ediyor...

CİNSEL ŞİDDETİN NE OLDUĞUNU ÖĞRENELİM

LGBT/İQPE+ çevrelerdeki bir tartışmanın haberi çıktı. Konu HIV (yani tedavi altındaki AİDS) Eşcinsel Hastası biri beraber olacağı, yatacağı, cinsel ilişkiye gireceği birine hastalığını haber vermeli mi, vermemeli mi?          Eğer Kanser, şeker, veba ya da bir başka hastalığınız varsa ve doktor tedavisi aldığınızda; hâlâ kanser, şeker veya veba hastasısınızdır. Ama AİDS'li iseniz doktora gidince hastalığınız değişir ismi HIV olur...! "İyi de bu AIDS'i gizlemek" değil mi? Feministler HAYIR, vermek zorunda değil iddiasındalar.. Yattığı, cinsel ilişkiye girdiği kişinin HIV'li (AİDS'li) olup olmadığını sormak CİNSEL ŞİDDETtir diyorlar..

-İyi de GRİD/HIV'li/AİDS'li iken biri ile yatmak neredeyse onu bilerek öldürmek demektir. Bir nevi cinayettir. TCK da da suçtur. Hani virüs ile mücadele ediliyordu...        Virüs ve şiddet ile mücadelenin yolu içki, kumar, faiz, fuhuş, şehvet terörü teşhircilik/tacizcilik zina, kumar, sapkınlık yasaklamaktan ve dindersi, ahlâk dersini mecburi yapmaktan geçer.

Siz pozitif ayrımcılık yaparak 3 Kasım 1839'dan beri gavura gavur, fahişeye fahişe demeyi yasaklar iseniz LGBT/İQPEZ sapkınlığa teşvik vermiş olursunuz, dolayısıyla pedefoli zeofoli, nekrofoli ve ensest sapkınlığa yol vermiş olursunuz.

Türkiye'de ensest ilişkinin cezası yok. Yakın akraba ile evlenmek yasak ama yakın akraba ile zina ensest ilişki serbest...

Genç evlilik, çok eşlilik yasak ama çok metres/fahişe ile fuhuş serbest, kanunlar fuhuşu, zinayı teşvik ediyor.       Zaten bu asgari ücret ile evlenmek mümkün değil. Evlilik yaş ortalaması 30 olmuş çare genç evliliği ve aile kurmayı teşvik etmek. Fuhuşu zinayı önlemenin yolu çok eşliligi yasaklamak değil fahişeligi yasaklamaktan ayrıca genç evliliği teşvikten ve kadınların hakkını korumak için çok eşliliği serbest etmekten geçer.

Sinek öldürmek yerine bataklığı kurutmak gerekir. Çare, Macaristan ve Rusya gibi her ne isim altında olursa olsun başta GENDER Toplumsal Cinsiyet maskesiyle Eşcinsel sapkınlığı savunmak yasaklanmalı, soykırım ve terör suçu kapsamına alınmalı. Sapkınlığı savunanlara cezai müeyyide uygulanmalı. Sapkın sivil toplum kuruluşları kapatılmalı, mal varlığına el konulmalı. İşe IMF'ye defol dediğimiz gibi DSÖ/WHO DEFOL diyerek başlamalıyız.

Cinsi sapıklığı meşrulaştırsan CEDAW DEDAW DEVAW LANZAROTE IKLİM DSÖ İSTSÖZ/6284 AİHS sözleşmeleri anayasa 90 gereği yasaların eAilenin korunması maddesi anayasa41.maddenin maalesef üzerinde...

Aileyi, nesli, devleti korumak için Allah'a ve fıtrata savaş açanlara karşı en az namussuzlar kadar cesur olmalıyız. Bunun yolu ToplumsalCinsiyet adaleti/eşitliği maskeli SAPKINLIĞA DUR demektir. GENDER/ birey dayatmasından vazgeçerek genetiğiyle oynanmış aile medeniyetimizi yeniden inşa, ihya, ıslah etmeliyiz, yoksa bu ateş hepimizi yakar ve helâk oluruz, âilemiz de neslimiz de devletimiz de yok olur.

Biz de bu zulümlere karşı 4 maymunu oynar isek suça ortak olur soykırım suçu işlemiş oluruz.

NELER SÖYLENDİ?
@
Adem ÇEVİK

Adem ÇEVİK

DİĞER YAZILARI Özbek Aktivist Abdulgafur Eshınıyozov işkenceci Özbekistan'a mı teslim edilecek İşgalcilerden Kurtulmak İçin Laiklik Kalksın, Devletin Dini İslam Olsun LANZAROTE Sözleşmesi 6284 Çocuklarımızı Fuhuşa Pedefoliye KAOSA Sapıklığa Sürüklüyor! Devletin dini islam olsun, laiklik kalksın, içki yasaklansın! İstanbul Sözleşmesi'nden Kurtulduk Sıra Diğer İfsat Projelerinde FULBRİGHT sömürgecilik sözleşmesi ihanetine son vermeliyiz! Aileyi korumak millî güvenlik meselesidir! İstanbul İbne - Dönme İşgalinden De KurtarIlmalıdır Tehlikenin farkindayız varoluş savaşındayız! Fuhşiyat Sponsorlarina Boykot Çagrisinda Bulunuyoruz Cedaw sözleşmesi aileyi 41 yıldır ifsat ediyor! Gender Tanimi, Din, Ahlak, Ve Hukuka Aykiri Cedaw eşitlik ayrımcılık tce toplumsal cinsiyet maskesiyle aileyi insanlığı 36 yıldır ifsat ediyor! İnsanlığı kurtuluşa insanlığa çağıran ezanı yasaklayan chp allah'a savaş açtı! Ailemizi Dinimizi Devletimizi Darbecilerden Korumak için Laiklik ve Kemalizm Âcil Tasfiye Edilmeli Halifesiz Müslümanlarin Velayetini Üstlenen Türkiye İcralık Çocuklar İnsanlık Suçu 81 İlde De Kalkmalı Türkiye Âile Meclisi Kurtuluş Reçetesi Tce/gender maskeli sapkınlık ile aile nesil devlet tehdit altında! Türkiye'nin Kuruluş Beyannamesi Olan Misaki-Milli'nin İmzalandığı İlk Meclis Binası Kayıp Hak Adalet Kul Hakkı Anlayışı Hayata Hâkim Olmalı Amerikan fulbright sözleşmesi iptal edilmeli! Laiklik ve kemalizm tasfiye edilmelidir! Dünya Kız Çocukları Günü Allah'ın Evi Camiiler, Evsizlerin Evi Olmalı! İstanbul ile beraber türkiye ve insanlık işgalden kurtulmalıdır! Ermeni Bir Papazla Yazışmalar DSÖ Fitnesi Milli Güvenliğimizi Ve Aileyi Tehdit Ediyor!. İcralık Çocuklar Mal Değil, Can’dır! Feminizme ve Toplumsal Cinsiyet’e “One Minute”! Geçliğimiz Geleceğimizdir İnsanlığın son kalesi Âile!
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA