Samsun Haber
Giriş Tarihi : 10-05-2024 11:09

Havza Belediyesi Sosyal Denge Sözleşmesini Yeniledi

Havza Belediyesi ile Belediye ve BEM-BİR-SEN Samsun Şubesi arasında sosyal denge sözleşmesi yenilendi.

Havza Belediyesi Sosyal Denge Sözleşmesini Yeniledi

Havza Belediyesi ile Belediye ve BEM-BİR-SEN Samsun Şubesi arasında bir süredir devam eden sosyal denge sözleşmesi görüşmeleri neticesinde sosyal denge sözleşmesi yenilenerek imzalandı.

 

Sosyal denge sözleşmesinin yenilenmesi nedeni ile Havza Belediye Meclisi Toplantı Salonunda imza töreni düzenlendi.

 

İmza törenine Havza Belediye Başkanı Murat İkiz,  Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Havza Belediyesi İş Yeri Temsilcisi Fatih Çeri ve sendika üyeleri katıldılar.

 

Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’e teşekkür ederek, “Birlik ve beraberlik ile Havza Belediyesi'nde güzel ve hayırlı bir işe imza attık, Murat başkanımıza teşekkür ediyoruz.  Bu güne kadar her daim bizim yanımızda olan Belediye Başkanımız Murat İkiz’e sendika ve sendika üyeleri olarak destek olmak adına gerekli fedakarlığı yaptık. Her zaman devletinin yanında olan Bem Bir Sen ailesi kendiden bekleneni yapmıştır. Bizler sendika olarak sadece bu günlerde değil her türlü sorununuzda yanınızdayız. Sizler değerli üyelerimiz büyük ve güçlü bir ailenin mensuplarısınız." dedi.

 

Belediye Başkanı İkiz ise imkanlar dahilinde çalışanlara en iyi sosyal hakları sağmanının çabası içinde olduklarını belirterek, "Sözleşmenin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Belediyemiz adına fedakarlık gösteren memurlarımıza teşekkür ediyorum. Toplu şekilde bir ve beraber aynı hedefe yürürsek engelleri aşar güzel şeyler yaparız.  Bu sözleşmenin sizler ve aileleriniz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum." Dedi.

 

Sözleşme konuşmaların ardından Belediye Başkanı İkiz ve Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli tarafından sosyal denge sözleşmesi imzalandı.

adminadmin