Samsun Haber
Giriş Tarihi : 29-01-2024 17:22

MHP Samsun İl Başkanı Mucur Bağış Yaptı

Salıpazarı Belediyespor Kulübü tarafından düzenlenen Yardımlaşma ve Dayanışma Gecesi'nde, bağış kampanyasında, MHP İl Başkanı Burhan Mucur, bağışta bulundu.

MHP Samsun İl Başkanı Mucur Bağış Yaptı

Burhan Mucur Salıpazarı Belediyespor Kulübü tarafından düzenlenen Yardımlaşma ve Dayanışma Gecesi'nde yaptığı konuşmada, "Sporun ve dayanışmanın önemini vurgulamak adına bu etkinliğe katılmaktan mutluluk duyuyoruz. Kulüp başkanımıza destek olmak, sporun yaygınlaşmasına katkı sağlamak amacıyla bağışta bulunuyoruz. İlçemizdeki sporun gelişmesine yönelik her türlü çabayı destekliyoruz" dedi. MHP İl Başkanı Burhan Mucur'un açıklamalarıyla birlikte, 15,555 TL, Teşkilatlardan sorumlu İl Başkanı Aykut Çepni 10.000 TL, Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Osman Yüksel 10,000 TL, Salıpazarı İlçe Başkanı Hakan Düzenli ise 5,555 TL bağış yaptı.

 

İl Başkanı Burhan Mucur, Salıpazarı ilçe seçim programı kapsamında, ilçe başkanlığını ziyaret ederek ilçe yöneticileri, partililer ve Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Osman Yüksel'in teşkilat üyelerine projelerini anlatması ve üyelerin sorunlarını dinlemesiyle bir araya gelindi. Burhan Mucur,"Salıpazarı ilçemizdeki değerli teşkilat üyelerimizle buluşmak, sorunları doğrudan ele almak amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdik. Halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek adına birlikte hareket etmek, sorunları doğru anlamak ve çözüm yolları bulmak önemlidir" dedi.

 

MHP İl Başkanı Burhan Mucur ve il yöneticileri, ilçe teşkilatının  düzenlediği programın ardından, Ak Parti ilçe teşkilatında düzenlenen seçim istişare toplantısına katıldı. Toplantıda, ilçe teşkilatları arasında seçim stratejileri ve işbirliği konularında fikir alışverişinde bulunuldu.İş birliğinin arttırarak seçim sürecinde her vatandaşa ulaşmanın önemi vurgulandı.

adminadmin