Türkiye Yüzyılını Birlikte İnşa Edeceğiz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Türkiye Yüzyılını Birlikte İnşa Edeceğiz
24.04.2023 19:23:02

 

Türkiye Yüzyılını Birlikte İnşa Edeceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Uğur Etli, ''14 Mayıs'ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı seçtiğimiz, demokrasi bayramımızı kutlayacağız'' dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Uğur Etli, teşkilat mensupları ile birlikte İlkadım ve Kavak ilçelerinde seçim çalışması yaptı. Pazar yerlerini gezen Uğur Etli, 14 Mayıs seçimlerinin Türkiye için çok önemli olduğunu belirterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı'na destek istedi.

DERTLERİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN KARŞITLIĞI

Uğur Etli, seçim çalışmalarında yaptığı konuşmalarda muhalefeti eleştirerek, ''Yedisi, altısı bir araya gelecekmiş, hepsi etkili ve yetkili olacakmış. Bir tanesi 'Ben bu kararı kabul etmiyorum' derse uzlaşma olana kadar o karar hayata geçmeyecekmiş. En son gördük, cumhurbaşkanı adaylarını bulmak için bir yıl tartıştılar. Bunların demokrasi, cumhuriyet, millet, devlet için bir projesi yok. Bunların tek bir araya gelme sebebi Recep Tayyip Erdoğan karşıtlığı'' dedi,

TÜRKİYE YÜZYILINI BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ

Uğur Etli, 14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin önemine vurgu yaparak, ''14 Mayıs'ta Recep Tayyip Erdoğan'ı seçtiğimiz, demokrasi bayramımızı kutlayacağız. Allah'ın izni ve milletimizin desteği ile 14 Mayıs 2023 seçimlerinde Türkiye'nin huzuru, güvenliği, ümmetin geleceği için, mazlum ve mağdur coğrafyalardaki kardeşlerimiz için yine, yine, yine çalışacağız ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı, bu beceriksiz anlayışa karşı yeniden başkan olarak seçeceğiz. 20 yıldır yapılanların tamamı Türkiye'nin, Türkiye Yüzyılına hazırlığıyla ilgili çalışmalardı. İnşallah bugün büyümüş, gelişmiş, insanına yatırım yapmış, işçisine, emekçisine, kadınına, gencine, erkeğine, engellisine, yaşlısına yatırım yapmış bir Türkiye olarak Türkiye Yüzyılını hep birlikte tüm Türkiye olarak inşa edeceğiz'' diye konuştu.

Türkiye Yüzyılını Birlikte İnşa Edeceğiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri