Samsun Haber
Giriş Tarihi : 24-04-2023 18:29   Güncelleme : 24-04-2023 18:29

Samsun STK’ları Olarak Büyük Bir Aileyiz

Ankara Samsun İşadamları Yardımlaşma Derneği ASİYAD ile Ankara Samsun Dernekler Federasyonu ASFED’in Ramazan Bayramı buluşması Samsun Golf Kulüübünden düzenlenen kahvaltıyla gerçekleştirildi.

Samsun STK’ları Olarak Büyük Bir Aileyiz

 

Kahvaltıda konuşan ASİYAD Başkanı ve ASFED Genel Başkanı Osman Yılmaz, “Samsun Sivil Toplum Kuruluşları olarak bizler büyük bir aileyiz” dedi.

Konuşmasına “Samsun ve Samsunspor aşığı hemşerilerimiz ile bir araya geldiğimiz etkinlikte Samsunsporumuzun 11 yıl sonra Süper Lig’e çıkmasının mutluluğunu bir kez daha hep birlikte yaşadık.” Diye devam eden Yılmaz sözlerini şöyle tamamladı;

“ASFED ve ASİYAD olarak geleneksel hale getirdiğimiz “Bayram Buluşması” etkinliğimizi Samsun’da ASFED ve ASİYAD Üyelerimiz ile bir araya gelerek gerçekleştirdik.

Samsun’un geleceği olan gençlerimiz ile buluştuğumuz etkinlikte her birinin hayallerini ve planlarını dinledik. Bütün Samsunlu hemşerilerimizin artık şunu bilmelerini isterim ki Ankara’da onların da birer evi var. Biz bütün Samsunlu hemşerilerimizin Ankara’da bütün dertlerine çözüm bulmak, çare üretmek için her zaman, yedi yirmi dört hazırız”

BÜYÜK BİR AİLEYİZ

ASFED’in bayramlaşma programına Gazi Üniversitesi Rektörü Musa Yıldız, SAMKON Genel Başkanı Kaya Aşçı, ASİYAD Başkan Vekili Fevzi Apaydın, ASFED Samsun Başkanımız Sn. Fatih Pişkin, ASFED Samsun Kadın Kolları Başkanı İnci Gülüzar Bayramkaya, SAMKON Spor’dan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Berati Olgun, ASFED Kadın Kolları Başkan Vekili Ayşen Arlı Küçükosman, Samsunspor Başkan Vekili Veysel Bilen, Asiyad Samsun Üyesi AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Mücahit Yılmaz, Asiyad Samsun üyesi Büyük Birlik Partisi Samsun Milletvekili Adayı Bahadır Şahin, Asfed Gençlik Kolları Üyesi Memleket Partisi Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Ahmet Konuk, çok sayıda davetli ve Samsun yerel basını da katıldı.

Recep YAZGANRecep YAZGAN