Ukrayna Cumhurbaşkanlığı Ofisi Danışmanı Podolyak'tan Baykar'a Türkçe Teşekkür
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ukrayna Cumhurbaşkanlığı Ofisi Danışmanı  Podolyak'tan Baykar'a Türkçe Teşekkür
21.07.2022 12:44:56

 

Ukrayna Cumhurbaşkanlığı Ofisi Danışmanı Podolyak'tan Baykar'a Türkçe Teşekkür

BAYKAR Genel Müdürü Haluk Bayraktar’ın (Rus işgaline direnen Ukrayna’ya desteği konusundaki) kararlı duruşunu değerlendiren Ukrayna Cumhurbaşkanlığı Ofisi Danışmanı Mıhaylo Podolyak, “Değerler paradan daha önemli, o yüzden Baykar, Bayraktarları Rusya’ya satmayacak” dedi.

 

BAYKAR Genel Müdürü Haluk Bayraktar’ın, Türk savunma şirketi BAYKAR’ın Rusya’ya Bayraktar TB2 silahlı insansız hava aracı satmayacağını, Ukrayna’nın egemenliği ve bağımsızlığı için verdiği direnişini destekleyeceğini belirtmesinin ardından Ukrayna Cumhurbaşkanlığı Ofisi Danışmanı Mıhaylo Podolyak bugün, Twitter üzerinden konuyla ilgili teşekkür niteliğinde bir Türkçe açıklama paylaştı.

“DEĞERLER PARADAN ÖNEMLİ”

Podolyak açıklamasında, “Değerler paradan daha önemli, o yüzden Baykar Teknoloji Şirketi, Bayraktarları Rusya’ya satmayacak. Ukrayna’nın Karadeniz’in karşı kıyısındaki çok iyi arkadaşı Haluk Bayraktar, Ukrayna’yı ve egemenliğini desteklemeyi seçti. Bu, çocukları öldüren terörist bir ülkeyle işbirliğini olası görenler için iyi bir örnek” ifadelerini kullandı.

Ukrayna Cumhurbaşkanlığı Ofisi Danışmanı Podolyak'tan Baykar'a Türkçe Teşekkür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri