Sağlık
Giriş Tarihi : 21-05-2024 11:11

Büyük Anadolu Hastaneleri Sağlık Zirvesi'nde

Büyük Anadolu Hastaneleri, 2. Uluslararası Samsun İkiztepe Sağlık Zirvesi'ne katıldı.

Büyük Anadolu Hastaneleri Sağlık Zirvesi'nde

Bu yıl ikincisi düzenlenen "Uluslararası Samsun İkiztepe Sağlık Zirvesi" sağlık sektörü temsilcilerinin yanı sıra, yerli ve yabancı çok sayıda bürokrat, hastane yöneticisi, sağlık çalışanı ve firma sahiplerinin ile 23 ülkeden 200’ün üzerinde heyetin katılımıyla gerçekleşti.

İkiztepe'nin tarihi mirasıyla adını alan bu zirvede, sağlık teknolojileri, sağlıkta kalite, ilaç ve tıbbi cihaz sanayii, sağlık turizmi gibi konular masaya yatırıldı.

 

BÜYÜK ANADOLU HASTANELERİ GÜÇLÜ EKİBİYLE ZİRVEDE

Samsun'un ilk kurulan özel hastane özelliği taşıyan Büyük Anadolu Hastaneleri tüm ekip ve donanımı ile güçlü bir şekilde zirvede yerini aldı.

Etkinlikte kurduğu stantta Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Yasemin Turan ve  Yöneticiler, doktorlar, idari personel ve kurumsal iletişim uzmanları tarafından katılımcılara 28 yıllık tecrübesiyle sağlık alanında yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

ALANINDA UZMAN DOKTORLAR SUNUM YAPTILAR

Zirvede ayrıca; Onkoloji ve Onkolojik Cerrahi konulu panel oturumlarında diğer hastanelerin uzman doktorlarının yanı sıra Büyük Anadolu Hastaneleri KBB Hastalıkları ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Gökhan Kutlar, Obezite ve Metabolik Cerrahi konulu panelde ise; Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Cerrahi Uzmanları Doç. Dr. Muzaffer Al ve Op. Dr. Volkan Kınaş, alanlarındaki en son gelişmeleri ve yenilikçi tedavi yöntemlerini katılımcılarla paylaşarak sunumlarını yaptılar.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Samsun, sağlık sektöründe dünyanın en önemli parlayan yıldız olma yolunda emin adımlarla ilerlediğine dikkat çeken Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Yasemin Turan, "Burada bulunmaktan büyük onur ve mutluluk duyduk. İkiztepe Sağlık Zirvesi'nde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Ülkemiz ve ilimiz için çok önemli bir programa imza atıldı. 3 gün boyunca hem ulusal hem de uluslararası katılımcılar ile verimli görüşmelerde bulunduk.

SAĞLIK TURİZMDE MARKA ŞEHİR

Ülkemizin gelişen sağlık sektöründe güncel motivasyonlarla hem ülkemize hem de şehrimize fayda sağlamak amacıyla en son tıp teknolojileriyle donatılmış sağlık tesislerimiz ve alanında yetkin uzman doktorları ile etkili sağlık hizmeti sunuyoruz.

Bu anlamda; Karadeniz Bölgesi’nin merkez şehri Samsun’umuzu; kaliteli sağlık hizmetlerimizle Sağlık Turizminin de marka haline getirmek için Büyük Anadolu Sağlık Grubu olarak gayretli çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu düşünceler içinde, bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Samsun İkiztepe Sağlık Zirvesi'nin, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum." diyerek sözlerine son verdi. 

adminadmin