Samsun Haber
Giriş Tarihi : 21-02-2024 17:32

Çarşamba İlkeli, Adaletli, Tarafsız Hizmet Bekliyor

Bağımsız Çarşamba Belediye Başkan Adayı Hüseyin Dündar, “Hemşehrilerimizin bizlere olan teveccühü her gün artıyor.” dedi.

Çarşamba İlkeli, Adaletli, Tarafsız Hizmet Bekliyor

Çarşamba İlçesi’nde bağımsızlık rüzgarları esiyor. Tek yürek olan Çarşamba halkı, bağımsız aday Hüseyin Dündar için çalışıyor. 2004 – 2019 yılları arasındaki başarılı hizmetleriyle halkın gönlünde taht kuran Dündar, her geçen gün artan bir teveccüh ile yürüyor. Mahalle ziyaretlerine başlayan Dündar, gittiği her mahalle de yoğun ilgi ile karşılanıyor.

“ÇARŞAMBA HALKI, İLKELİ ADALETLİ VE TARAFSIZ HİZMET İSTİYOR”

Bağımsız adaylığı ile ilgili, konuşan Dündar, “Biz artık tüm Çarşamba olarak bağımsız adayız. A partisi B partisi gözetmeksizin bağımsız aday Hüseyin Dündar için herkes sandık başına gidecek. Hemşehrilerimiz bizim dönemimizdeki Belediyecilik anlayışını geri istiyor, bizi istiyor.  31 Mart’tan sonra adaletli, prensipli, ilkeli ve tarafsız bir belediye yönetimi olacak. Hep birlikte bunu ortaya koyacağız. İlk olarak nerede ne eksik ve hangi hizmetler acil olarak bekleniyor bunları belirleyeceğiz. 5 yıldır girilmeyen yollar, caddeler ve sokaklar var. Bunların hepsini ele alacağız inşallah.” dedi.

adminadmin