HABER EKŞIN NE İSTEDİ DE ALAMADI?
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
HABER EKŞIN  NE İSTEDİ DE ALAMADI?
08.10.2013 12:01:36

 

HABER EKŞIN NE İSTEDİ DE ALAMADI?

Haber Ekşın’ın 11 Eylül 2013 tarihli bir haberine göre Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin, “iki ileri bir geri davranış şekilleriyle zor bir seçim geçirecek…”

Dahası da var, bakın şimdi Haber Ekşın’nın haberciliğine, bu arada “iki ileri bir geriden”,  ‘iki kere alıp bir kere alamamayı bu nedenle bu tür haberciliğe tevesül edildiğini de anlayabiliriz”

Önce methiyeler, bir ileri;

“Partiyle değil partiye kazandıran bir kimliğe sahip Hayati Tekin’in yeni dönemde hayli yorulacağı konuşuluyor. Hayati Tekin’in portresini analiz ederken en çok dikkat çeken ve kulislerde konuşulan tespit: "Bütün partiler bir yana Hayati Tekin bir yana."
 
Ve sonra “Vay! sen misin istediğimi vermeyen” gazeteciliği, iki geri;
“Bugüne kadar bireysel olarak insanlara sergilediği samimiyet görüntülü yaklaşımları tekrarlanan iki ileri bir geri davranış şekilleriyle ters tepmeye başladığı ileri sürülüyor.”
 
“Bakarız, hallederiz”lerin sonuna gelindiği belirtilirken, Hayati Tekin’i en çok sempatik olmak için çaba harcadığı ve çözüme kavuşmayan, sonuç alınamayan işlerden dolayı zor bir seçim geçireceği anlatılıyor. Kimilerinin hala favori gördüğü Hayati Tekin’in kaybetmeye başladığını ancak küçük toparlanmalarla yeniden kitleleri etrafına çekebileceği yönünde. Tekin’i destekleyenlerin de savlarını destekleyen tek örnekleri de bu.”

Demek ki Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin Haber Ekşın’ın taleplerini “Bakarız, hallederiz” şeklinde sallamış..
 
Hayati Tekin, 2014 seçimlerinde Tekkeköy’ü kaybederse nedeni sadece kendisi olacak. “… cek … cak” ile filmin sonuna gelen Tekin, güven veren vaat ve beden diline ihtiyaç duyuyor.

Bir de Gazeten olursa önünde kimse duramaz Haber Ekşın!

İlgili link için tıklayınız:

http://www.haberexen.com/hayati-tekin-kaybediyor-mu-399181h.htm

Kaynak:  Haber Eksen
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER