Medya Kritik
Giriş Tarihi : 28-05-2024 11:06

Samsunlu Yarışmacı Samsunspor Sorusunu Bilemedi

ATV’nin ilgiyle takip edilen ve dünyanın en çok kazandıran yarışmalarından biri olan 'Kim Milyoner Olmak İster', bu hafta da izleyicileri ekran başına kilitledi.

Samsunlu Yarışmacı Samsunspor Sorusunu Bilemedi

Ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu programda, Hakan Demir isimli yarışmacı performansı ve enerjisiyle dikkat çekti.

Hakan Demir, yarışmaya katıldığı andan itibaren tavırları ve enerjisiyle hem izleyicileri hem de ünlü sunucuyu kahkahaya boğdu. Başarılı bir performans sergileyen yarışmacı, dördüncü soruya doğru cevap verdikten sonra “şov başlıyor” diyerek herkesi güldürdü.

KRİTİK SORU: TANJU ÇOLAK

İkinci baraj sorusuna kadar başarılı bir şekilde ilerleyen Hakan Demir, altıncı soruda “Hangisi Tanju Çolak'ın Türkiye 1. Futbol Ligi'nde gol krallığı yaşadığı takımlardan biri değildir?” sorusuyla karşılaştı. Bu zorlu soruya yanlış cevap veren Demir, yarışmadan 5 bin TL ile ayrıldı.

'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmacısı enerjisiyle dikkat çekti: Samsunlu yarışmacı öyle bir soruyla elendi ki... -

KİM MİLYONER OLMAK İSTER'İN REYTİNG REKORU

ATV’nin reyting rekortmeni programı 'Kim Milyoner Olmak İster?' her hafta olduğu gibi bu hafta da başarılı performanslara sahne oldu. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekranlara gelen yarışma, Hakan Demir’in eğlenceli anlarıyla izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Odatv.com

adminadmin