Samsun Özel Karadeniz Yükseliş Okulları’nda Gençlerimiz Kimlere emanet!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Özel Karadeniz Yükseliş Okulları’nda Gençlerimiz Kimlere emanet!
25.12.2016 11:37:33

 

Samsun Özel Karadeniz Yükseliş Okulları’nda Gençlerimiz Kimlere emanet!

Samsun Özel Karadeniz Yükseliş Okulları, penceresinden bir Noel Baba sarkıtarak, Milli Seferberliğin, şehit üstüne şehit vermenin adeta umurunda olmadığını gösteriyor.

ŞEHİT ÜSTÜNE ŞEHİT VERİRKEN NOEL KUTLUYORLAR!

Eski adı Şahinoğlu Koleji olan, Yükseliş Anaokulu ve Yükseliş İlkokulu binasının penceresi yılbaşı yani Noel için süslenerek bir pencereden Noel Baba Sarkıtılmış.

Yaşanılan bunca acıya, teröre ve şehitlerimize rağmen Noel Kutlamayı ihmal etmeyen Yükseliş Okullarında çocuklarımıza ve gençlerimize hangi milli değerlerin ve hangi milli kültürün öğretildiği merak konusu oldu.

NEYİN PEŞİNDELER

Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Yabancı dil sınıflarının yer aldığı Samsun Yükseliş Okulları’nın böyle bir hassas dönemden geçtiğimiz günlerde neyin peşinde oldukları sorulurken, vatandaşlar ve veliler, “Neden bizim milli kültürümüzün sembolleri değil de Hristiyan inancının kodları çocuklarımıza öğretilmeye veya sevdirilmeye çalışılıyor anlayabilmiş değiliz” diyerek tepkilerini ortaya koyuyorlar.

Bilindiği gibi Samsun Yükseliş Koleji, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi eski dekanı ve eski Rektör yardımcısı Haydar Şahinoğlu tarafından Şahinoğlu Koleji adayla kurulmuştu.

 

şahinoğlu koleji Samsun Özel Karadeniz Yükseliş Okulları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Haydar Güven     2016-12-29 Sanane Topraaaaaaaaaaam
Kürşad Gündoğdu     2016-12-25 Hiçbir şekilde kabul edilecek bir durum değil !! Okulun müdüründen tutunda öğretmenlerine kadar herkes bu yapılan yanlıştan sorumludur. Hristiyan kültürünü yansıtan bu yanlıştan bir an önce dönülmesini bekliyoruz.
GALERİLER
Advert
Advert