Ak Parti Samsun SKM Açıldı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ak Parti Samsun SKM Açıldı
13.04.2023 13:11:47

 

Ak Parti Samsun SKM Açıldı

AK Parti Samsun İl Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı teşkilat mensupları ve vatandaşların yoğun ilgisi ile gerçekleşti.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı bugün gerçekleştirildi. İlkadım İlçesi'nde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışna Ticaret Bakanı ve Samsun Milletvekili Adayı Mehmet Muş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun Milletvekili Adayları Ersan Aksu, Mücahit Yılmaz, Havva Şen Saygın, İrfan Şenocak, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, teşkilat mensupları ve vatandaşlar katıldı.

SKM açılışı öncesi Ticaret Bakanı ve Samsun Milletvekili Adayı Mehmet Muş ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan partililer tarafından Ankara yolu üzerinde karşılanırken Seçim Koordinasyon Merkezi'ne konvoy eşliğinde gelindi.

Burada kalabalık tarafından karşılanan Bakan Muş, Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, İl Başkanı Köse, milletvekilleri ve adaylar birer konuşma yaptı, ardından açılışı gerçekleştirdiler.

Ak Parti Samsun SKM Açıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri