Tanıtım
Giriş Tarihi : 12-05-2024 22:53   Güncelleme : 07-06-2024 22:53

Araç Sahiplerini Maddi Kayıplardan Koruyan Kasko Sigortası

Araç Sahiplerini Maddi Kayıplardan Koruyan Kasko Sigortası

 

Aracınızı güvence altına almak ve güvenle yola çıkmak için Sigortayeri’nden kasko teklifi alabilir, en uygun poliçeye en iyi fiyatla ulaşabilirsiniz. Kasko teklifi alma aşamasında Sigortayeri size farklı şirketlerin farklı poliçelerini sunar, hepsini bir arada inceleme şansına erişebilir, vakit kaybetmeden poliçenizi seçebilirsiniz. 

Araçlarda çalınma, yanma veya kaza sonrası oluşabilecek zararları karşılayan güvence, sizi de maddi kayıplara karşı güvence altına alır. Poliçede yer alan maddelere göre zararları karşılamanızı sağlar. Sigortayeri’nden kasko teklifi alarak hızlı ve pratik bir işlem süreci geçirebilir; aracınızı olası durumlardan kolaylıkla koruyabilirsiniz. Poliçelerin sunduğu kolaylıklar, riskinizi minimize edip güvenli yolculuklar yapmanızı sağlar. 

Sigortayeri'nden Kasko Teklifi Almanın Püf Noktaları

Terör, deprem, sel, yanma, çarpışma ve çalınma gibi durumlar karşısında araç ve poliçe sahibini güvence altına alır. Kişinin istek ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Araç kasko fiyatları, firma ve araç durumu gibi pek çok faktöre göre değişkenlik gösterir. Kişisel ve araç ruhsat bilgileri ile yeni teklifi alabilirsiniz. Deneyimli firmalara ulaşan Sigortayeri, beklentinize uygun poliçe türleri sunar. Aracınızın plakasından sorgulama yaparak kasko sigortası teklifi alabilir, bütçenize uygun bir poliçeye hızlı ve pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Kasko Teklifi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Faktörler

Zorunlu olmayan bu poliçe türü, sizi ve sevdiklerinizi korumanızı sağlayan güçlü bir alternatiftir. İhtiyaçlarınıza göre belirleyebileceğiniz maddelerden meydana gelir. Kasko fiyatları, ve birçok kriter teklif alma sürecinde aktif bir rol oynar. Yeni bir teklif alırken göz önünde bulundurmanız gereken noktaları aşağıdaki gibi sıralamak mümkün;

 • Firma güvencesi
 • Poliçede bulunan teminatlar
 • Deprem, sel ve yangın gibi doğal afetler ile birlikte yanma, çarpma ve çarpışma riskleri
 • Poliçede yazan değer ile aracı satın alırken ödediğiniz tutarın aynı olması
 • İkâme araç teminatının bulunması
 • Ödeme seçeneklerinin değerlendirilmesi
 • Hasarsızlık indirimi olup olmadığı
 • Poliçede muafiyet uygulamasının varlığı

Kasko Teklifi Alırken Fiyatlardaki Belirleyici Unsurlar

Kasko teklifi almak için poliçe maddelerini inceleyerek genel ve ek teminatları öğrenmeniz gerekir. Fiyatlandırma, poliçe değerine göre yapılır. Kasko sigortası fiyatları belirlenirken dikkat edilmesi gereken faktörler arasında;

 • Aracın yaşı, markası ve modeli ile yedek parça maliyeti,
 • Ticarî ve şahsî araçların tipi ile kullanımı,
 • İkâmet ettiğiniz ve aracı kullandığınız şehir,
 • Poliçeler arasında vade boşluğu olup olmaması,
 • Sürücünün yaşı ve deneyimi,
 • Aracın durumu ve hasarsızlık indirimi gibi pek çok kriter mevcuttur.

Kasko teklifi alma sürecinde sürücünün muafiyet, güvenlik özellikleri ve hasar durumu gibi maliyeti minimize eden unsurlar göz önünde bulundurulur. İstek, ihtiyaç ve olası riskleri düşünerek kasko fiyat al seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Kasko Sigortası Sorgulama Süreci Nasıl Gerçekleşir?

Kasko sorgulama süreci, Sigortayeri üzerinden gerçekleştirilebilir. Sigortayeri tarafından yapılan değer sorgulama ve hesaplama aracı, doğru bilgiyi edinmenizi sağlar. Poliçe numarası ve türü, sigorta firması, yaptırılan poliçeler, tramer ve şase numarası ile aracın marka ve modelini kolay ve detaylı bir şekilde sorgulamanızı yapabilirsiniz.

 Poliçenizin devam etme süresini öğrenip rahatlıkla karar verebilirsiniz. Araştırmanızı gerçekleştirdikten sonra dilerseniz yeni bir teklif alabilir dilerseniz de farklı firmaların poliçelerini inceleyerek değerlendirebilirsiniz. Poliçe sürenizce aracınız herhangi bir kazaya karışmadıysa firmaların sunduğu hasarsızlık indirimlerinden de faydalanabilirsiniz. Sorgulamanızı gerçekleştirip yeni poliçenizi rahatlıkla onaylayabilir ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz.   

En uygun Kasko Teklifi Alma İmkânına Sigortayeri Avantajları ile Ulaşabilirsiniz!

Kasko ücretleri, genel ve ek teminatlar ile sigorta firması gibi birçok kriter, poliçe avantajlarından faydalanmanızı sağlar. Sektörün deneyimli firmaları ile iş birliği yapan Sigortayeri, sürücülere pek çok avantaj sağlar. Kolay ve hızlı bir teklif alma sürecinden geçip aracınıza uygun bir poliçeyi değerlendirebilirsiniz. Risk faktörlerini göz önünde bulundurarak güvenilir, kapsamlı ve bütçenize uygun bir poliçeyi seçebilir, kasko sigortası teklif alma sürecinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Hemen şimdi Sigortayeri'nden kasko teklifi al ve güvenli bir yolculuk deneyimi yaşa!

 

adminadmin