Başkanin Yeri Başkanlari Ağirlamaya Devam Ediyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkanin Yeri Başkanlari Ağirlamaya Devam Ediyor
21.01.2023 17:22:30

 

Başkanin Yeri Başkanlari Ağirlamaya Devam Ediyor

Samsun Sosyal Medya Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Genel Sekreteri ve habersahil.com Genel Yayın Yönetmei Ümit ŞAŞMAZ'ın açtığı Başkanın Yeri Çay Ocağı'nın renkli konukları vardı.

Hürriyet Mah. Talimhane Cad.No 63/A İlkadım adresinde hizmete giren Başkanın Yeri ile ilgili olarak bilgi veren Ümit Şaşmaz şunları söyledi:

" Samsun Sosyal Medya Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanımız Sn. Kerim Sarılar ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Oktay Zerrin ziyaretimize geldiler.

Sn. Oktay Zerrin Kitap Köşemize yazdığı ve piyasafda yer alan " Dünya Çocukla Güzel, Sevgi Güneşi Çocuklar, Çocuk Sevgidir, Çocuk Bayraktır" ve  Sen Çarpar Bu Yürek " adlı 4 şiir kitabnı Başkanın Yeri adlı çay ocağının kitaplığı için hediye etti.

Ayrıca Samsun Medya Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanı, Matematikçi ve Bilim İnsanı Kerim SARILAR da Sarılar Çevirgeni, Sarılar Dönengesi ve Sarılar Üçgen Sistemi Sarılar Teoremleri'nprojesini açıklayan kitabını hediye etti.

Diğer yandan; YazarFatma ŞAHİN de" Zehir i Zakkum, Süveyâ-i Dildâr" ve " Efsunkâr "adlı kitapları ile, hediye edilen bu ve bunun gibi diğer birçok kitap da Kitap Köşemizde yerini aldı.

Değerli yazar ve şairlerimize ilgileri için çok teşekkür ediyoruz..

Yine çay ocağımız Başkanın Yeri için basına destek vermek amacıyla, Samsun'da  yayınlanan Yerel Gazeteler ile Ankara Başkent Postası gibi bazı gazeteleri de alarak okurlarımızın Bölge Haberlerini okumalarını sağlamaya ve Samsun Basını'na destek olmaya devam ediyoruz.

Başkanın Yeri çay ocağımıza ilgi gösteren vatandaşlarımız ile kitaplarıyla destek verip kültür ve edebiyatımıza ve basına güç ve destek veren herkese çok teşekkür edyoruz."

Haber Merkezi- Samsun

Başkanin Yeri Başkanlari Ağirlamaya Devam Ediyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri