BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Gayretli :Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederim!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Gayretli :Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederim!
11.04.2022 15:05:01

 

BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Gayretli :Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederim!

Yerel yönetimlerde uzun yıllardır personelin çözülemeyen yemek sorununun Resmi Gazete'de yayımlanan düzenleme ile çözüme kavuşması üzerine bir açıklamaya yapan Belediyeler ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM BİR SEN) Samsun Şube Başkan Savaş Gayretli; “Yerel yönetim personelimiz için önemli bir kazanım. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederim.” Dedi.

 

Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli yerel yönetim hizmet kolumuzda çalışan memurumuzun yıllardır kronikleşmiş sorunu haline gelen Yemek Yardımı konusunda 6. Dönem Toplu Sözleşme sürecinde elde ettiğimiz kazanım neticesinde çözüme kavuştuğunu belirterek; “ Bem-Bir-Sen olarak yaptığımız yoğun çalışmaların ardından Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile Resmi Gazete'de yayımlanan yönetmelik değişikliği ile 6.Dönem Toplu Sözleşme kazanımımız olan Kumanya Yardımının "nakdi" olarak verilmesine hükmedildi. Söz konusu düzenlemenin yayınlanması ile hizmet kolumuzda kronikleşmiş büyük bir sorun, bir kez daha Bem-Bir-Sen'in haklı ve onurlu emek mücadelesi ile çözüme kavuştu.” Dedi.

Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli; “ bir kazanımın daha hayat bulmasını sağladık. Resmi gazete'de yayımlanan düzenleme ile yemek yardımı sorununu çözüme kavuşturduk. ' mesajıyla sosyal medyadan duyuru yayımladı. Yerel yönetim memurlarımızın yemek yardımı sorununun çözülmesine yönelik Bem-Bir-Sen olarak sürdürdüğümüz mücadelenin başarıya ulaşmasını sağlayan, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Prof. Dr. Vedat Bilgin'e, T.C. Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Sayın Metin Kıratlı'ya, Memur-Sen Genel Başkanımız Sayın Ali Yalçın'a ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 

BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Gayretli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederim!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert