Bem-Bir-Sen'den Belediye Başkanlarına Çağrı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bem-Bir-Sen'den Belediye Başkanlarına Çağrı
03.12.2020 08:34:13

 

Bem-Bir-Sen'den Belediye Başkanlarına Çağrı

Kısa adı BEM BİR SEN olan Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli belediye başkanlarına seslenerek pandemi süreci boyunca fedekarane mücadele eden personelin hizmetlerinin gözden kaçırılmadan ödüllendirilerek taltif edilmesini talep etti.

BU MÜCADELE UNUTULMAMALIDIR

Bütün belediye personelinin fedakârca hizmet ettiğini belirten Başkan Gayretli, “Fedakarca hizmet eden belediye görevlilerinin arasında gece gündüz demeden, aile saadetinden taviz vererek vatandaşlarımızın gönlüne girenlerin varlığını da biliyoruz. Sayın belediye başkanlarından talebimiz görevlerini fedakar bir şekilde ve kahramanca yapan ve halkımızın her isteğine koşarak can siperane bir görev ifa eden çalışanlarımız bu azmi takdire şayandır. Her türlü riske rağmen mesai mefhumu ve görev tanımına bakmadan mücadele eden çalışanlarımızın bu mücadelesi unutulmamalıdır.

Sendika olarak belediye başkanlarımızdan bu süreçte tüm risklere rağmen hizmet veren çalışanlarımızın ödüllendirmelerini talep ediyoruz” dedi.

“Halkın emrinde karşılıksız görev yapan çalışanlarımıza verilecek ödül onların azim ve gayretlerinin tescili olacaktır” diye devam eden BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli sözlerini “Marifet iltifata tabidir. Bu ödüllendirme daha çok azim ile çalışmalarına vesile olacak ve diğer personel için de örnek teşkil edecektir Belediye başkanlarımızın bu çağrımıza kayıtsız kalmayacağını düşünüyorum.  El ele verip, hep birlikte bu zorlu sürecinde üstesinden geleceğiz inşallah" şeklinde tamamladı.

Savaş Gayretli BEM BİR SEN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER