Bereket sigorta kasko mağduru!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bereket sigorta kasko mağduru!
13.01.2023 17:16:11

 

Bereket sigorta kasko mağduru!

Yaptığı kazada traktöründe hasar oluşan Aslan Özcan, “Traktörü alırken kasko yaptırdığım firma mağduriyetimi gidermediği gibi duyarsızlığında da ısrar ediyor. Kasko firması arazilerimi ekmeye hazırlandığım bu günlerde daha da çok mağdur ediyor.

 

Yaptığı kazada traktöründe hasar oluşan Aslan Özcan, “Traktörü alırken kasko yaptırdığım firma mağduriyetimi gidermediği gibi duyarsızlığında da ısrar ediyor. Kasko firması arazilerimi ekmeye hazırlandığım bu günlerde daha da çok mağdur ediyor. Trafik kazasında ilgilenmeyecektiniz, neden kasko yaptınız?” diyerek yetkililerden yardım isterken İlçe meydanında pankart asarak durumu protesto etti.

Samsun’un Çarşamba İlçesinde ikamet eden çiftçi Aslan Özcan, traktörünü aldıktan sonra yaklaşık 6 ay önce yaptığı kazada traktöründe hasar meydana gelen Çiftçi Özcan, traktörü alırken yaptırdığım kaskosu olan traktör için kuruma başvuran vurduğunu ancak yetkililerin konuyla pek ilgilenmediğini dile getirdi. Hasarı karşılayamayan ama traktör almak zorunda kalan Aslan Özcan borç batağını düştüğünü hasarlı olan traktörünün üstüne pankart asarak yaşadığı mağduriyetin bir an önce giderilmesini istediğini söyledi.

MAĞDURİYETİMİN GİDERİLMESİNİ İSTİYORUM

Kasko yaptırıp parasını ödeyen çiftçi Özcan, aylardır tamir ve destek noktasında hiçbir şekilde olumlu olumsuz cevap alamadığını belirten çiftçi Özcan, sesini duyurmak için kaza da adeta parçalanan traktörünü yeniden borçlanarak aldığı yeni traktörünün römorkuna koyarak Çarşamba Zübeyde hanım meydanında kazalı traktörünün üzerine afiş asarak tepkisini dile getirdi.

Çiftçi Aslan Özcan gazetemize yaptığı açıklamasında, “Traktörümle 6 ay önce kaza yaptık. 6 aydır Bereket Kasko Sigorta bizi oyaladığı düşünüyorum. Bizim hasarımızı gidermedi. Traktörümüz bu halde. Ben de bu yolu seçmek durumunda kaldım kendimi bir şekilde dile getirmek istiyorum. Bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Firma yetkilileriyle görüştük devamlı erteliyorlar. Tahkimde diyor her hangi bir netice gelmedi. Yeni bir traktör almak zorunda kaldım bir sürü borç batağına girdim. Yapılmasını veya herhangi bir çözüme bağlanmasını istiyorum.”

Kaynak: Haberexpres - İREM BAL- Erol ŞEKER

 

Bereket sigorta kasko mağduru!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri