Büyük Anadolu Hastaneleri'nden İl Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Büyük Anadolu Hastaneleri'nden İl Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret
11.09.2019 10:53:41

 

Büyük Anadolu Hastaneleri'nden İl Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Büyük Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yakup Yönten ve Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı başlaması vesilesiyle Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'i ziyaret etti.

Yeni eğitim öğretim yılının öğretmenler ve öğrenciler başta olmak üzere bütün eğitim camiasına hayırlı olması dileklerini ileten Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yakup Yönten, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin iyi bir eğitim alması büyük bir özveri ve fedakarca çalışan öğretmenlere ve eğitim camiasına teşekkür etti.

Özgüveni yüksek, milli ve manevi değerlerine bağlı nesiller yetiştirilmesi için Büyük Anadolu Hastaneleri olarak seferber olduklarını ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yakup Yönten, "çocuklarımız en büyük sorumluluğumuzdur" diyerek sıcak misafirperverliğinden ötürü İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen de; güzel dilek, temenni ve ziyaretlerinden ötürü Büyük Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yakup Yönten ve Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen'e teşekkür etti.

 

Büyük Anadolu Hastaneleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER