Canik’te Öğrencilere Gri Koç’tan Özel Seminer
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik’te Öğrencilere Gri Koç’tan Özel Seminer
26.05.2023 11:25:12

 

Canik’te Öğrencilere Gri Koç’tan Özel Seminer

Canik Belediyesi’nin ilçede düzenlediği seminer programında öğrencilerle buluşan Gri Koç Gökhan Müftüoğlu başarının altın kuralı tek tek anlattı.

Canik Belediyesi alanında uzman isimlerle öğrencileri ve vatandaşları buluşturmaya ve onlara yönelik eğitim, seminer ve konferans programları düzenlemeye devam ediyor. Canik Belediyesi, ilçede düzenlediği ‘Griden Beyaza’ adlı seminer programında Yazar ve Eğitim Gri Koç Gökhan Müftüoğlu’nu öğrenciler ve ilçe halkı ile buluşturdu. Öğrenciler Gri Koç Gökhan Müftüoğlu tarafından anlatılan motivasyon, verimli ders çalışma teknikleri ve stres yönetimi konu başlıklarında, başarıya ulaşmaya dair anlattığı bilgileri dikkatle dinledi. Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleşen seminer programına Canik’ten ve çevre ilçelerden gelen yüzlerce öğrenci ve vatandaş katıldı.


Gri Koç’tan Öğrencilere Önemli Tüyolar

Canik Belediyesi’nin ilçede düzenlediği ‘Griden Beyaza’ isimli seminer programında öğrenciler ve vatandaşlarla bir araya gelen Gri Koç Gökhan Müftüoğlu, sınavlara hazırlanan öğrencilere etkili ve verimli ders çalışma konularında önemli bilgiler aktardı. Türkiye’de kendi alanında en fazla takip edilen isimlerin başında yer alan Gri Koç Gökhan Müftüoğlu’nun etkileyici sunumu eşliğinde anlattığı başarı, motivasyon ve odak oluşturmaya dair konular katılımcılar tarafından dikkatle dinlendi. Kimi zaman güldüren, kimi zaman düşündüren anların yaşandığı seminer programında Gri Koç Gökhan Müftüoğlu, kendi yaşamından kesitler ve edindiği tecrübeleri katılımcılar ile paylaştı.

 

Programa Yoğun İlgi 

Canik Belediyesi tarafından Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde Gri Koç Gökhan Müftüoğlu’nun katılımıyla düzenlenen ‘Griden Beyaza’ adlı seminer programı öğrenciler ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Canik’ten ve çevre ilçelerden seminer programına gelen yüzlerce katılımcı Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’ni saatler öncesinden doldurdu.  Vatandaşlar ve öğrenciler alanında uzman isimlerle kendilerini buluşturmaya devam eden ve eğitime verdiği desteklerden dolayı Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'ya teşekkür etti. Program, Gri Koç Gökhan Müftüoğlu’nun okurlarının kitaplarını imzalamasının ardından son buldu.

  

Canik’te Öğrencilere Gri Koç’tan Özel Seminer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri