Gençler Samsun'da İyilik Elçisi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Gençler Samsun'da İyilik Elçisi
21.04.2022 14:24:23

 

Gençler Samsun'da İyilik Elçisi

Bebek Bezleri Lösemi Tedavisi Gören Çocuklara Armağan Edildi.

Dış mekanda gerçekleştirdiğimiz konserde elde ettiğimiz bez bebekleri, Samsun'da bulunan Toplum Gönüllüsü gençler, Lösemi tedavisi gören çocuklara ulaştırdı.

Aşağıda bulunan haber metnini ve ekte yer alan fotoğrafları paylaşmanız, toplum gönüllüsü gençleri desteklemeniz dileğimle.

Toplum Gönüllüleri Vakfı'nın Samsun'da bulunan Gençlik Merkezi '' Toplum Gönüllüleri Vakfı Samsun İğne Deliği Gençlik Merkezi''nde gönüllülük yapan gençler, geçtiğimiz günlerde Atakum'da bir mekanda gerçekleştirdikleri konserle, kurumları ve iş insanlarını bir araya getirdi.

Girişlerin bilet yerine bebek bezleriyle yapıldığı ve Samsun'un sevilen müzik grubu ''2 oda 1 salon''un sahne aldığı konser, hem eğlendirdi hem de iyiliğe ortak etti.

Toplum Gönüllüleri Vakfı Samsun İl Sorumlusu ve Gençlik Merkezi Uzmanı Oğuzhan Öztanır;''19 Mayıs ve Samsun Üniversitesi'nde öğrenim gören gençler, elde edilen bebek bezlerini, Samsun ve çevre illerden lösemi tedavisi için Samsun'da tedavi süreci başlayan ve LÖSAM'da konaklayan çocuklara ulaştırdı. Çocukların sağlığına ulaşmasını heyecanla bekliyoruz'' açıklamasında bulundu.

Gençler Samsun'da İyilik Elçisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER