Gülsüm Azeri altıncı maaş da bağlandı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Gülsüm Azeri altıncı maaş da bağlandı!
09.04.2022 13:29:09

 

Gülsüm Azeri altıncı maaş da bağlandı!

Halen VIP Turkey Holding Üst Yönetim Kurulu üyesi, Kaleseramik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Tekfen Holding A.Ş.’de yönetim kurulu üyeliği yapan Gülsüm Azeri’ye bir maaş da Toros Gübre’den…

Oda TV'nin haberine göre Cumhurbaşkanlığında birden fazla maaş alan bürokratlara bir yenisi daha eklendi.

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Gülsüm Azeri’ye altıncı maaşı bağlandı.

Kaleseramik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Tekfen Holding A.Ş.’de yönetim kurulu üyeliği yapan Gülsüm Azeri’ye bir yönetim kurulu üyeliği piyangosu daha vurdu.

Gülsüm Azeri bundan sonra Toros Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi olarak bir maaş daha alacak.

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi olarak aldığı maaşların yanına bir maaş daha eklenen Gülsüm Azeri’nin ismi daha önce Cumhurbaşkanlığı forsu ile oturduğu site yönetimine yazdığı otopark yazısıyla gündeme gelmişti.

Gülsüm Azeri daha önce oturduğu sitede ekstra otopark yeri için Cumhurbaşkanlığı forsu olan antetli kağıtla site yönetimine ihtar çekmişti.

KİMDİR

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği lisans ve aynı üniversiteden Endüstri Mühendisliği Bölümü yüksek lisans derecesi olan Gülsüm Azeri, Avusturya Lisesi ve Robert Lisesi eğitimi nedeniyle ileri derecede Almanca ve İngilizce konuşuyor.

Gülsüm Azeri evli ve iki çocuk annesi.

 

Kariyerinin önemli bir bölümünde düz cam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve kimyasallar sektöründe Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş üst yönetiminde görev alan Gülsüm Azeri, 1994-1998 yılları arasında Şişecam Kimyasallar Grup Başkanlığı, 1999-2007 yılları arasında Şişecam Cam Ev Eşyası Grup Başkanlığı, 2007-2011 yılları arasında Düzcam Grup Başkanlığı görevlerinde bulundu.

2011-2017 yıllarında OMV Petrol Ofisi A.Ş. ve OMV Gaz ve Enerji Holding A.Ş.’nin CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi, aynı zamanda OMV Petrol Ofisi Holding A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı.

Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Tekfen Holding A.Ş. ve Toros Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu üyesidir.

Gülsüm Azeri altıncı maaş da bağlandı!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vatan DAŞ     0000-00-00 Cehapenin yağ kuyruğu,samanlık yapılan cami gibi dillere dolanacak 128 milyar dolarlar, geçilmeyen köprülere yollara verilen paralar,2-3 maaş alan bürokratlar,5'li çeteler.Siz ne kadar yorumları yayinlamasaniz da...
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri