Hak Sahipleri Evlerine Kavuştu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Hak Sahipleri Evlerine Kavuştu
18.01.2023 13:04:24

 

Hak Sahipleri Evlerine Kavuştu

Canik’te hak sahibi vatandaşlar düzenlenen kura çekimiyle konutlarına kavuştu.

Canik’te Soğuksu Mahallesi kentsel dönüşüm alanındaki hak sahibi vatandaşlar, düzenlenen kura çekimiyle yeni konutlarına kavuştu. Canik Belediyesi tarafından Merkezi Hükümet Yatırımları kapsamında ilçeye kazandırılan Şehr-i Bahçe Konutları’nın ilk etabı için düzenlenen kura çekimi büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleşti.  Noter huzurunda gerçekleşen çekilişle hak sahibi vatandaşların konutları belirlendi.

 

Canik Yüzyılı’nı İnşa Ediyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde Türkiye Yüzyılı’na yakışır eserleri ilçeye kazandırmaya devam ettiklerini belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde Türkiye Yüzyılı vizyonuna yakışır eserleri ilçemize kazandırmaya, her alanda yoğun bir gayretle, sevgi ve inançla çalışarak Canik Yüzyılı’nı ilçemizde Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir’le birlikte inşa etmeye devam ediyoruz. Proje alanı, mimarisi, ortak yaşam alanlarıyla, gerçekten örnek gösterilecek bir kentsel dönüşüm çalışmasına ilçemizde imza atıldı. Bu güzide projenin ilçemizde hayata geçmesine vesile olan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum Bey ve ekibine, Sayın Genel Başkan Yardımcımıza, Sayın Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir’e, yüklenici firmamıza ve emeği geçen, bu süreçte katkısı bulunan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Canik Her Alanda Gelişiyor

Soğuksu Mahallesi kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında ilçeye kazandırılan Şehr-i Bahçe Konutları’nın ilçeye ve vatandaşlara hayırlı olmasını dileyen Başkan İbrahim Sandıkçı, “İlçemizi her alanda geliştirmek, vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Canik Belediyesi ev sahipliğinde Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kura törenine Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, MHP Samsun İl Başkanı Osman Kandıra, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, GEDAŞ Gayrimenkul Değerleme A.Ş Genel Müdürü Ahmet Oğulbalı, protokol üyeleri, kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Hak Sahipleri Evlerine Kavuştu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri