İmam Hatip Okulundan Anlamlı Çalışma
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İmam Hatip Okulundan Anlamlı Çalışma
14.04.2022 13:22:38

 

İmam Hatip Okulundan Anlamlı Çalışma

Çekmeköy Şehit Ömer Halisdemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen, öğrenci ve velilerinin girişimleriyle hayata geçirilen “AHİT” yardımlaşma çalışması meyvelerini vermeye başladı.

 

Paylaşmak ve Duyarlılık

Çalışma merhamet, duyarlılık ve paylaşmak ve gibi sosyal konularda farkındalık oluşturmayı hedefliyor. Bu kapsamda öğrencilerimizin hazırlamış olduğu 30 koli gıdanın yanı sıra, okul-aile birliğinin girişimleriyle gurbetçiler tarafından kurulmuş olan “Sınır Tanımayan Yardımlaşma Vakfı” ile irtibata geçilerek, okulumuzun başlatmış olduğu bu kampanya ciddi bir destek sağlandı.

Biz Büyük Bir Ailenin Parçasıyız  

Sınır Tanımayan Yardımlaşma Vakfı, 250 koli gıda ve 30 öğrenci için bayramlık alış veriş hediye kartları ile kampanya ya destek olurken söz konusu gıda kolileri ve hediye çekleri önceden öğretmenler tarafından belirlenmiş olan ailelere ulaştırıldı.

Sevgi ve Kardeşlik

Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı; başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan “Onbir Ayın Sultanı Ramazan” ayı içerisinde okul bünyesinde düzenlenen bu tarz yardımlaşma faaliyetleri veliler arasında takdirle karşılandı.

 

İmam Hatip Okulundan Anlamlı Çalışma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım