LGBT Dayatmasına Karşı Aileler Saraçhanede Buluştu!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
LGBT Dayatmasına Karşı Aileler Saraçhanede Buluştu!
19.09.2022 11:43:42

 

LGBT Dayatmasına Karşı Aileler Saraçhanede Buluştu!

Fikirde Birlik ve Mücadele Platformu’nun çağrısı ile 150 kitle örgütünün destek verdiği 'Büyük Aile Buluşması'nda binlerce aile Saraçhane Parkı’nda bir araya geldi.

Kadın-erkek, 7'den 77'ye tek yürek olan vatandaşlar, 'Aileyi, çocukları, gençleri ideolojik bombardımandan koruyacağız.' dedi

Emperyalist merkezlerden ülkemize yönelen LGBT dayatmasına karşı aileler, ellerinde Türk bayrakları ile alana çıktı. Fikirde Birlik ve Mücadele Platformu’nun çağrısı ile 150 kitle örgütünün düzenlediği “Büyük Aile Buluşması”nda on binler bir araya geldi.

Sosyal medyadan yürütülen kara propagandaya alanda kadınlı erkekli 7’den 77’ye her kesimden gelen vatandaşlar tek yürekle yanıt verdi. Alandaki ortak kaygı Türk bayrağında ifadesini buldu. Aileler, Batı’dan gelen LGBT dayatmasına dur dedi. Kürsüdeki konuşmaların ortak noktası ise artık fitilin ateşlendiği oldu. Yağmur yağsa da, rüzgar esse de çelik zinciri kıramadı. Konuşmaların ardından katılımcılar, Saraçhane’den Beyazıt Meydanı’na yürüdü. Beyazıt Meydanı’nda Fikirde Birlik ve Mücadele Platformu Başkanı Kürşat Mican, manifestoyu açıkladı.

KÜRESEL OYUN KURUCULARINA HAYIR

Bahadır Yenişehirlioğlu/ Oyuncu

Bu milletin kadim değerleriyle, kutsallarıyla, bayraklarıyla, ezan sesleriyle var olacağını ve kendi değerler manzumesini koruyacağının altını çizmek için bir araya geldik. Ailelerimiz bizim için değerlidir. Hiçbir küresel gücün bu değerleri tarumar etmesine, bu hayatta olduğumuz sürece izin vermeyeceğiz. Siyasilere buradan bir gönderme yapmak üzere bir araya geldik, küresel oyun kurucularına hayır dediğimizi göstermek için bir araya geldik. Çocuklarımız, ailemiz, kutsalımız, vatanımız üzerine oynanan oyunlara hayır demek için bir araya geldik.

Kaynak: Aydınlık

LGBT Dayatmasına Karşı Aileler Saraçhanede Buluştu!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri