Personelimizin Gelişimi İçin Her Türlü Eğitime Önem Veriyoruz!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Personelimizin Gelişimi İçin Her Türlü Eğitime Önem Veriyoruz!
03.04.2023 14:22:10

 

Personelimizin Gelişimi İçin Her Türlü Eğitime Önem Veriyoruz!

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Belediyemizde zaman ve fiziki iş yükünü minimalize eden SAYSİS’le dijital alt yapının getirdiği yeniklere personellerimizin ayak uydurup kişisel gelişimlerine katkı sağlayacağı her türlü eğitim seminerlerine önem veriyoruz" dedi.

İlkadım Belediyesi belediyenin tüm birimlerinin, kurumlar arası yazışmalarla ilgili bütün süreçlerin bilgisayar ortamında yapılmasına imkân sağlayan Elektronik Belge Yönetim Sistemi (Dijital Arşiv) ve SAYSİS’i personelin etkin kullanımına yönelik eğitim semineri verildi.

SAYSİS Eğitim Destek Uzmanı Ömer Faruk Özbay tarafından Belediye Çok Amaçlı Konferans Salonu’nda dijital evrak dolaşımı, satın alma evrakları,birim taahhüt ,taşınır işlem fişi ve muhasebe işlemleri ile ilgili sinevizyon eşliğinde çalışan personele gerekli eğitim verildi. Özbay’ın verdiği eğitim İlkadım Belediye personeli tarafından ilgiyle takip edildi, konuyla ilgili çeşitli sorular yöneltildi. Yöneltilen sorular da eğitmen Özbay tarafından cevaplandırıldı.

“Kurum içi hizmet seminerlerine önem veriyoruz”

SAYSİS otomasyon sistemi ile hem zaman hem de işgücü anlamında kazanç sağlandığını dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Gelişen dünyamızda çağın gerekliliklerine yerine getirip teknolojik alt yapısını her geçen gün yenileyen bir belediye olarak, uygulamaya aldığımız "SAYSİS" sistemiyle birlikte bu yöndeki hizmetlerimizin boyutunu daha fazla geliştirmiş oluyoruz. İdeal teknolojik alt yapıyı kullanılarak müdürlüklerimizin ve vatandaşlarımızın zaman ve fiziki iş yükünü minimalize ederek daha kaliteli hizmet vermek adına personellerimize kurum içi hizmet seminerlerine önem veriyoruz. Her geçen gün modern çağa ayak uyduran bir kurum olarak  ilçe halkımızın yaşam kalitesini daha fazla yükseltmek için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Personelimizin Gelişimi İçin Her Türlü Eğitime Önem Veriyoruz!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri