Samsun AGD’den Zamansız ve Mekânsız Okuma Etkinliği
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun AGD’den Zamansız ve Mekânsız Okuma Etkinliği
13.04.2022 16:58:41

 

Samsun AGD’den Zamansız ve Mekânsız Okuma Etkinliği

Anadolu Gençlik Derneği Samsun şubesi, Ortaokul öğrencileri için “Zamansız ve Mekânsız Okuma” etkinliği organize etti.

Konuyla ilgili bilgilendirme yapan Anadolu Gençlik Derneği Samsun Şube Ortaokul Komisyon başkanı idris YüCE şunları söyledi:

Oku emri düsturunca önce ahlak ve maneviyat diyerek yarım asırdır mücadelesini sürdüren milli gençlik, Kim var ? diye seslenildiğinde sağına soluna bakmadan “ Ben varım ! diye bilen sevdası Türkiye olan Anadolu büyüklüğündeki dava taşını sevgi ve kardeşliği tesis ederek kadim medeniyetimizin kerim geleceğini inşa etmek için gayret ediyoruz.

Ortaokul öğrencilerimiz de Kitap Okuma alışkanlığı kazandırma ve farkındalık oluşturma noktasında Zamansız ve mekânsız okuma etkinliği ile müsait olan her mekânda ve ortamda kitap okunabileceğini ortaya koyabilecek bir etkinlik gerçekleştirdik.

17 ilçemizde de ortaokul öğrencilerimiz Açık havada güneşli bir günde, sahilde, parkta,tranwayda,sinemada,meydanlarda kısaca her mekan bu etkinlik için oldukça uygundur.

Zamansız ve Mekânsız okuma etkinliğine katılan öğrencilerimiz oldukça memnun kaldılar. Farklı sosyal etkinlikler ile öğrencilerimiz günlerini en güzel şekilde değerlendirdi. Hem eğlendi Hem de öğrendi. Akşam ise hep birlikte iftar programına katılarak programı nihayet erdirdik.

Programa katılan öğrencilere Keşif dergisi hediye edildi.

Samsun AGD’den Zamansız ve Mekânsız Okuma Etkinliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sinirherif     0000-00-00 Tamamen saçmalık. Dünyada vböyle yaparak başarılı olunmuş bir etkinlik yok henüz. Bi de ciddi ciddi açıklama yapmış.
GALERİLER