Samsun Barosu Büyük Anadolu Hastaneleriyle Kurumsal Sözleşme İmzaladı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Barosu Büyük Anadolu Hastaneleriyle Kurumsal Sözleşme İmzaladı
09.02.2021 06:20:47

 

Samsun Barosu Büyük Anadolu Hastaneleriyle Kurumsal Sözleşme İmzaladı

Büyük Anadolu Hastaneleri, kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşları ile gerçekleştirdiği kurumsal sağlık sözleşmesi uygulamasını geniş bir yelpazede sürdürüyor. Bu kapsamda Büyük Anadolu Hastaneleri, Samsun Barosu'na ziyaret gerçekleştirdi.

Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, Samsun Barosu Başkanı Avukat Pınar Gürsel Yıldıran ve Genel Sekreter Avukat Kutluhan Gökçe'ye Samsun’un sağlık gündemi ve Büyük Anadolu Hastaneleri'nin vermiş olduğu hizmetlere yönelik sohbet gerçekleşti.

Sohbet sonrası Samsun Barosu ile Büyük Anadolu Hastaneleri arasında Kurumsal Sağlık Sözleşmesi imzaladı. Sözleşme ile birlikte belediye çalışanları ve birinci yakınları hastanenin sağlamış olduğu imkanlardan faydalanabilecekler.

 

OTEL KONFORUNDA SAĞLIK HİZMETİ

Kamu, kurum ve Sivil Toplum Kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, "Sağlıklı bir yaşam için yanınızdayız” sloganını kendine ilke edinen Büyük Anadolu Hastaneleri sadece Samsun halkına değil, yurt içi ve dışından gelen misafirlerine sağlık hizmeti vermektedir. 24 yılda alanında kendini geliştiren, geliştikçe büyüyen yapısıyla, son teknolojik cihazlarla donanımlı, otel kalitesinde hizmetiyle hasta memnuniyeti ön planda tutarak huzur ve güven vermektedir. Bu anlamda bizleri tercih ettiğiniz için Samsun Barosu yönetimine ve üyelerine teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum" dedi.

 

YILDIRAN TEŞEKKÜR ETTİ

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun Barosu Başkanı Avukat Pınar Gürsel Yıldıran ise, "Büyük Anadolu Hastaneleri ile "Kurumsal Sağlık Sözleşmesi" imzaladık. Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen’e ve Kurumsal İlişkiler Uzmanları Hüseyin Zorlu'ya teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Büyük Anadolu Hastaneleri Fatih Esen Samsun Barosu Pınar Gürsel Yıldıran Kutluhan Gökçe Samsun Sağlık Sözleşmesi Baro
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER