Samsun Kombi Servisi Telefon Numarası
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Kombi Servisi Telefon Numarası
09.09.2022 13:41:44

 

Samsun Kombi Servisi Telefon Numarası

Samsun kombi servisi telefon numarası  0850 550 23 55 aracılığıyla ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Kombi bakım, tamir konularında hizmet verilmektedir. Servis hizmetleri randevulu çalışır ve bu kural kombiler için de geçerlidir. Kombi servisi hizmeti için öncelikle en uygun tarihe randevu alınmalı, isim, soy isim, arıza bilgisi, telefon ve adres bilgileri doğru bir şekilde verilmelidir.

Kombi Servisi Samsun

Kombi servisi Samsun’da samsunservismerkezi.com aracılığıyla hizmet veriyor. Kombi bakım, tamir gibi konularda ulaşabilirsiniz. Kombinizin tamiri için yola çıkan servis ekibimiz telefon açarak işe başlıyor ve eğer evdeyseniz adresinize kısa sürede ulaşıyor. Kombiyi çalıştıran elemanlarımız arıza hikâyesini de sizden dinliyor ve gerekli bakım işlemini yapıyor. Parça gerektiğinde ise yedek parça temin ediliyor. Yedek parça ve montaj kombi servisi hizmetinden bağımsız bir şekilde fiyatlandırılıyor.

Samsun Kombi Servisi Telefon Numarası 0850 550 23 55

Samsun Demirdöküm servisi, Samsun vaillant servisi, Samsun ECA servisi gibi tüm konularda iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli kombi ekibimiz hızlı bir şekilde tamir işlemi gerçekleştiriyor. Baca fanı, eşanjör, sensörler, ateşleme sistemi ve su pompa sistemi tek tek inceleniyor. Kısa sürede tamir ve bakım yapılıyor ve cihaz teslim ediliyor.

Samsun kombi servisi telefon numarası 0850 550 23 55 aracılığıyla randevu alabilmeniz mümkün. Bakım işlemleriyle kombiniz çok daha uzun ömürlü olabilir. Bakımı yapılmayan cihazlar ise sık sık arızaların ve daha büyük sorunlara neden olabilir. Isınan, gaz kaçıran, ses çıkaran ve su kaçıran kombiler tehlikelidir ve kullanılmamalıdır. Arızalı kombilerin kısa süre zarfında tamir edilmesi gerekir.

 

Samsun Kombi Servisi Telefon Numarası 0850 350 23 55
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri