Şimdi Etik Haber Cevap Versin
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Şimdi Etik Haber Cevap Versin
15.09.2022 11:15:37

 

Şimdi Etik Haber Cevap Versin

Basın yayın kuruluşlarının Atakum Belediyesi’ne kestikleri faturaları haber yaparak sürekli gündemde tutmaya gayret gösteren sözde Etik Haber sitesi sahipleri Edi ile Büdü lakaplı Berat ile Sezer’in Atakum Belediyesi’ne en fazla fatura kesen gazetecilerin arasında olduğu ortaya çıktı.

Atakum Belediyesi’nin belediyeyi eleştiren gazeteciye ödediği paralardan başlayarak önceki dönem belediye başkanının iki basın danışmanı da olmak üzere belediyeye kestikleri faturaları sürekli gündeme taşıyan Samsun Etik Haber Sitesi sahipleri Edi İle Büdü lakaplı Berat ile Sezer’in BS - Berat Sezer Ajans adıyla kurdukları firma üzerinden bir yılda toplam 51 Bin 726 TL fatura kestikleri ortaya çıktı.

Atakum Belediyesi'ndeki fatura skandalları dur durak bilmiyor. Basın yayın kuruluşlarının Belediyeye kestikleri faturalara bir şekilde ulaşarak sözde haber adı altında tehdit ve şantaj maksadıyla basın yayın kuruluşlarını ifşa eden, belediyeyi zor durumda bırakarak istediklerini almayı hedefleyen BS – Ajans’ın sahipleri Edi ile Büdü lakaplı Berat İle Sezer’in belediyeden adeta maaş alır gibi fatura kestikleri, bir süre fatura kesemez hale geldikleri için bu ve benzeri yayınlara başladıkları iddia ediliyor.

 

Edi ile Büdü lakaplı BS Ajans Sahibi Berat ile Sezer’in bir yılda kestikleri fatura miktarına ulaşılması zor bir rakam olarak değerlendiriliyor.

Yılda 51 Bin 726 lira fatura kesen Edi ile Büdü lakaplı Berat ile Sezer’in Atakum Belediyesi’nden aylık ortalama gelirleri 4 Bin 300 TL olarak bir asgari ücretli maaşına yaklaştığı görülüyor.

Şimdi Etik Haber Cevap Versin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri