Samsun Haber
Giriş Tarihi : 27-03-2024 10:40

Sökülen, Yırtılan Afişlerimizin Hesabını Sandıkta Verecek!

İYİ Parti Canik Belediye Başkan Adayı Turgay Ulusoy’un Canik’in muhtelif yerlerindeki afişleri kimliği belirsiz kişilerce sürekli sökülüyor ya da yırtılıyor.

Sökülen, Yırtılan Afişlerimizin Hesabını Sandıkta Verecek!

İYİ Parti Canik Belediye Başkanı Turgay Ulusoy, Canik Belediyesi’nin astıkları afiş, billboard ve raketlere yaptığı müdahalelerin hesabını Caniklilerin sandıkta soracaklarını kaydederek, Canik’te demokratik bir şekilde adaylık başvurusunu yapmış ve belediye başkan adayı olarak seçim kampanyası yürüten siyasi partilerin propaganda haklarını elinden almasına gösterdikleri tahammülün çirkefleşmeden onların seviyesine düşmeden yarışı tamamlamak olduğunu kaydetti.

İYİ Parti Canik Belediye Başkan Adayı Turgay Ulusoy, “Bir kez daha söylüyoruz, Canik Belediyesi hiç kimsenin babasının malı değildir. Belediye Başkanı halk tarafında seçilmiştir, hiçbir şekilde halkı küçük göremez. Halkın tercihlerine saygılı olmak zorundadır” dedi.

ONLAR GİBİ ÇİRKİNLEŞMEYECEĞİZ

Canik’teki seçim afişlerini söken elin kimler olduğunu bildiklerini tekrarlayan Ulusoy, “Biz onlar gibi olmayacağız, onların seviyesine inmeyeceğiz, bizim afişlerimizi yırtarak sahadan çekilmemizi bekliyorlar. Şunu bilsinler ki, Biz hep buradaydık, yine burada olacağız. Bizim Atakum’da oturacak evimiz yok. Kendileri gitsinler havalar ısınıyor, Atakum’daki evlerinde tatil yapsınlar.

HALKI PİŞMAN ETMİŞLER

90 gündür sahadayım, bakıyorum Canikli hemşerilerimde bir pişmanlık bir umutsuzluk bir Karam sandık var. Şundan dolayı karamsarlık var; 2023 seçimlerinde yaptıkları tercihi yanlış olduğunu düşünüyorlar. Neden, çünkü 2023 seçimlerinden sonra Pazar göremiyorlar, çocuklarına harçlık veremiyorlar. Bakıyorsun insanların hayatlarını kolaylaştırmak için mevcut belediye başkanı Canik’te hiçbir proje başlatmamış. Ne kadınlara, ne gençlere ne de çocuklara yönelik hiçbir projesi yok. Bir kütüphanesi olmayan ilçedir Canik.

Mevcut Belediye Başkanı bunları çözmek yerine bakın nelerle uğraşıyor…”

adminadmin