Bafra GİAD Başkanı Muharrem Uyar, Ben Sana İşadamı Olamazsın Demedim!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
 Bafra GİAD Başkanı Muharrem Uyar, Ben Sana İşadamı Olamazsın Demedim!
31.05.2023 12:46:36

 

Bafra GİAD Başkanı Muharrem Uyar, Ben Sana İşadamı Olamazsın Demedim!

Bafra GİAD Başkanı Muharrem Uyar, soyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sandıktan çıkan sonuçları eleştirirken kantarın topuzunu kaçırdı.

Uyar, Twitter hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

"Sandıktan çıkan sonuçtan gayet memnunum, zira 20 yıldır yaratılan enkazın başkalarının elinde kalmasına gönlüm razı değildi.

Sadece korkuyorum, bilinçsizce ülkenin her köşesine dağılmış, belediye tarafından kulaklarına küpe takılmadan gezen insan topluluklarından korkuyorum."

Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan’a oy verenlerin bilinçsizce oy kullandığını ima eden Uyar, sınırı ve haddini aşarak aynı zamanda cumhur İttifakı seçmenine da köpek imasında bulundu.

Ben Sana İşadamı Olamazsın Demedim!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Arif     2023-06-01 Hazımsızlıkları nefret dillerini ortaya çıkarıyor. Salyalarını her tarafa saçıyorlar. Kalmış açıklama yapıyor, ben göçmenlere dedim diye. Be utanmaz densiz bu açıklamala da ırkçılık yapıyorsun. Özrü kabahatinden beter.
Hasan Can     0000-00-00 Bu aşağılıklar olduğu müddetçe Tayyip hep kazanmaya devam eder.Bu kanalizasyon bozuntusu adamlar reklam peşinde.Bana küfretsinler diye uğraşıyor.Alet olmamak lazım
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı