BBP Samsun Depremzede Staj Mağdurlarına Destek
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
BBP Samsun Depremzede Staj Mağdurlarına Destek
24.02.2023 18:01:38

 

BBP Samsun Depremzede Staj Mağdurlarına Destek

Samsun Staj ve Çıraklık Mağdurları Platformu, depremzede staj mağdurlarına destek veren Büyük Birlik Partisi Samsun Teşkilatına teşekkür ziyareti yaptı.

Staj ve Çıraklar Samsun Platformu Üyeleri, 6 Şubat’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremden etkilenen Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesindeki Staj ve Çıraklık mağdurlarının tahliyeleri için Büyük Birlik Partisi Deprem Kriz Masası ve BBP Samsun il Başkanı Ünsal Tokuç’dan destek istedi. Eskişehir il Başkanı Salim Acabay ile irtibata geçen Samsun İl Başkanı Ünsal Tokuç,  araç temin ederek 4 kişilik aileyi güvenli bölgeye ulaştırıp aileye barınacak ev temin etti.  BBP teşkilatının bu desteği için teşekkür ziyareti yapan Samsunlu staj ve çıraklar, depremzede arkadaşları için teşekkür ettiler.

-BİR DAHA BÖYLE ACI YAŞAMAYALIM

Ülkemizi yasa boğan deprem sonrasında ülke genelinde olduğu gibi Samsun BBP teşkilatının da harekete geçtiklerini belirten BBP Samsun İl Başkanı Ünsal Tokuç, “Deprem bölgesine yardım malzemeleri gönderdik. Parti teşkilat mensuplarımız teslim alıp, dağıtımını yaptı. Bu süreçte Samsunlu Staj Mağduru arkadaşlarımızın da depremzede arkadaşlarının tahliyesi için araç ihtiyacı olduğunu belirttiler. Bizler de Eskişehir’deki başkanımız vasıtasıyla bunu temin edip, aileyi güvenli bir şekilde ulaştırdık. Allah bizlere bir daha böyle acılar yaşatmasın. Ülkemiz ve devletimiz bu süreçte olduğu gibi sonrasında da gereken önlemleri daha sıkı alacağına olan inancımız tamdır. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, milletimize de başsağlığı diliyoruz” dedi.

(FOROĞRAFLI)

BBP Samsun Depremzede Staj Mağdurlarına Destek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri