Samsun Haber
Giriş Tarihi : 27-04-2023 15:39   Güncelleme : 27-04-2023 15:39

Büyük Projelerin Adamı Erdoğan

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı İrfan Şenocak, seçimlere 17 gün kala AK Parti’nin ve Cumhur İttifakı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın farkı kapanmayacak şekilde açtığını kaydederek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye için büyük hayaller kurduğunu ve hayallerin çoğunu da gerçekleştirdiğini belirtti.

Büyük Projelerin Adamı Erdoğan

Şenocak, Eroğan’ın 14 Mayıs’ta milletin teveccühü ile bir beş yıl daha seçierek büyük projelerine devam edeceğini de sözlerine ekledi.

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı İrfan Şenocak şöyle devam etti;

“Samsun’da AK Parti milletvekili adayları ve Cumhur İttifakı adayları olarak girilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmaya kadar var gücümüzle çalışıyoruz. İnşallah 14 Mayıs’ta Türkiye Yüzyılı Vizyonu seçmenden onay alarak hayata geçecek ve Türkiye daha büyük, daha iddialı olarak gelecek yıllara hazırlanacak” diye konuştu.

GENÇLERİMİZİN VE BÜTÜN İNSANIMIZIN UFKUNU DEĞİŞTİRDİK

Seçimlerde AK Parti’nin beklenenden daha fazla oy alacağını kaydeden AK Parti Milletvekili Aday Adayı İrfan Şenocak, AK Parti’nin genç kadrosunun gençler tarafından meclise taşınacağına inandığını sözlerine ekleyerek, “AK Parti olarak gençlerimizin ve bütün insanımızın ufkunu değiştirdik, geliştirdik. Millet İttifakı aday Bay bay Kemal Meclisi çocuklarla doldurdular derken biz geçlerimize güvendik. Çünkü biz 19 yaşında İstanbul’u alarak çağ açıp çağ kapatan Fatih’in torunlarıyız. Aydınlık çağ bizimle başladı” dedi.

Recep YAZGANRecep YAZGAN