Büyük Projelerin Adamı Erdoğan
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Büyük Projelerin Adamı Erdoğan
27.04.2023 15:39:12

 

Büyük Projelerin Adamı Erdoğan

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı İrfan Şenocak, seçimlere 17 gün kala AK Parti’nin ve Cumhur İttifakı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın farkı kapanmayacak şekilde açtığını kaydederek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye için büyük hayaller kurduğunu ve hayallerin çoğunu da gerçekleştirdiğini belirtti.

Şenocak, Eroğan’ın 14 Mayıs’ta milletin teveccühü ile bir beş yıl daha seçierek büyük projelerine devam edeceğini de sözlerine ekledi.

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı İrfan Şenocak şöyle devam etti;

“Samsun’da AK Parti milletvekili adayları ve Cumhur İttifakı adayları olarak girilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmaya kadar var gücümüzle çalışıyoruz. İnşallah 14 Mayıs’ta Türkiye Yüzyılı Vizyonu seçmenden onay alarak hayata geçecek ve Türkiye daha büyük, daha iddialı olarak gelecek yıllara hazırlanacak” diye konuştu.

GENÇLERİMİZİN VE BÜTÜN İNSANIMIZIN UFKUNU DEĞİŞTİRDİK

Seçimlerde AK Parti’nin beklenenden daha fazla oy alacağını kaydeden AK Parti Milletvekili Aday Adayı İrfan Şenocak, AK Parti’nin genç kadrosunun gençler tarafından meclise taşınacağına inandığını sözlerine ekleyerek, “AK Parti olarak gençlerimizin ve bütün insanımızın ufkunu değiştirdik, geliştirdik. Millet İttifakı aday Bay bay Kemal Meclisi çocuklarla doldurdular derken biz geçlerimize güvendik. Çünkü biz 19 yaşında İstanbul’u alarak çağ açıp çağ kapatan Fatih’in torunlarıyız. Aydınlık çağ bizimle başladı” dedi.

Büyük Projelerin Adamı Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sinirherif     0000-00-00 Tabi adamın kökü oflu olunca haber başlığında bordo mavi kullanmamak ayıp olur, öyle değil mi sayın editör. Fazla mı komplocu biriyim nedir.
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri