CHP’nin çok klasik okullara Erdoğan mitingi tatili yalanı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
CHP’nin çok klasik okullara Erdoğan mitingi tatili yalanı
04.05.2023 10:50:02

 

CHP’nin çok klasik okullara Erdoğan mitingi tatili yalanı

CHP Samsun Milletvekili adayı Suat Yıldız da aday olur olmaz CHP’nin yalan kervanlarına dahil olmayı CHP’li olmamın gerek ve yeter şartı olarak kabul ederek ‘Okul aile birliği toplantısı’ olacak bahanesiyle okulları tatil etmeyi planladığını yalanın patlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Samsun mitinginin saat 17:00’de olduğunu bilmeden, görmeden bilse de görmezden gelerek, “Yarın öğleden sonra okulları tatil edecekler ve öğretmenleri zorla Tayyip Erdoğan’ın mitingine götürmeye çalışacaklar” yalanına sarılan Sua Yıldız’ın bir başka hesabı da miting kalabalık olursa öğrencileri meydanlara doldurdular yalanına hazırlık yapmak olduğu da böylelikle ortaya çıktı.

Yıldız bunu da saklamıyor, “AKP artık Meydanları dolduramıyor. Bu nedenle suni kalabalıklar oluşturmak Zorunda kalıyorlar. Kaybedeceklerini anladıkları için her yolu deniyorlar. Bu yaptığınız en basit tabirle hilekârlık ve devlet imkânlarını kötüye kullanmaktır. Zorla o meydana getireceğiniz öğretmenler size oy vermeyecek. Bu miting, iktidarınız döneminde görecekleri son baskı olacak” saat 17:00’deki miting için okulların öğleden sonra kapalı tutulacağı yalanına çok klasik CHP yalanlarıyla kılıf bulmaya çalışıyor.

CHP Samsun Milletvekili adayı Suat Yıldız YALAN samsun miting
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hakkı     2023-05-04 17.00 de okuldan çıkan çocuk Vezirköprüden Termeden Çarşamba dan Bafra dan nasıl yetiştirilecek meydana? Tabi ki tatil olmalı.
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri