İşadamı Gökhan güler, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’ye 1 Kuruşluk Tazminat Davasını Kazandı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İşadamı Gökhan güler, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’ye 1 Kuruşluk Tazminat Davasını Kazandı!
04.12.2020 09:55:25

 

İşadamı Gökhan güler, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’ye 1 Kuruşluk Tazminat Davasını Kazandı!

İşadamı Gökhan güler, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci hakkında açmış olduğu 1 kuruşluk tazminat davasını kazanarak Deveci’yi mahkum ettirdi.

Mart 2019 döneminden bu güne kadar yürüttüğü hukuk mücadelesinde haklı olduğunu mahkeme kararıyla ispat eden Gökhan Güler, “mahkeme kararı ile Cemil Deveci’nin yalancı ve iftiracı olduğunu tescillendi” dedi.

 

İşdamı Gökhan yaptığı açıklamasına şöyle devam etti;

Cemil Deveci göreve gelir gelmez, manipüle ettikleri muhasebe kayıtları üzerinden, mal bulmuş mağribi gibi 37,5 ton lop etin 46 günde tüketilmiş olduğu iftirasını Türkiye’nin gündemine getirdiler.

 

İşine gelmeyen haberler için basını satılmışlıkla suçlayan Cemil Deveci, bu yalan haberi Sözcü ve Cumhuriyet Gazeteleri başta olmak üzere pek çok yandaşı olduğu basın mecrasında hızla dolaşıma soktu.

 

YALAN VE İFTİRALARI NEDENİYLE MAHKÜM EDİLDİ

Yalan ve iftiralar ile yapmış olduğu İtibar suikastı karşısında, Cemil Deveci aleyhine Samsun 1.Asliye Hukuk Mahkemesi 2020/18 e.no.lu 1 KURUŞ TL bedel ile MANEVİ TAZMİNAT DAVASI açtım.

 

19/11/2020 tarihinde yayınlanan 2020/418 no.lu gerekçeli kararda detayları görüldüğü üzere CEMİL DEVECİ iftiraları nedeniyle mahküm (mahkemede yargılanarak hüküm giymiş kimse) edilmiştir.

Gökhan güler Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci Cemil Deveci İşadamı Gökhan güler Tazminat Davası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sevim     0000-00-00 Yolsuzlukla suçlayan Deveci’nin yönettiği belediyeye bi gelin bakın ne yolsuzluklar dönüyor. meclis üyeleri sahte yemek faturasından tutun, belediyede ki bütün kiralık iş makinaları ve hususi araçların kiralama işini kimseye kaptırmıyorlar. İşçinin maaşını ödemeyen Deveci meclis üyelerinin firmalarına aylık ne kadar ödeme yapıyor bi bilseniz.
GALERİLER