Merve Gülcemal, Termelilerle Buluştu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Merve Gülcemal, Termelilerle Buluştu
09.03.2023 15:20:08

 

Merve Gülcemal, Termelilerle Buluştu

Terme Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü'nün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle düzenlediği söyleşi programında sevilen Yazar Merve Gülcemal Termelilerle buluştu.

 

Terme Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında söyleşi ve seminer programlarına devam ediyor.

Terme Belediyesi Kültür Merkezi'nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle sevilen yazar Merve Gülcemal "Zorluklarla Mücadelede Dünyayı Değiştiren Kadınlar" konulu söyleşisiyle Termeli vatandaşlarla bir araya geldi.

Program öncesi yaptığı konuşmada Kültür ve Sanat etkinliklerine önem verdiklerini ifade eden Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, "Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle sayın Merve hocamızı hemşehrilerilerimizle buluşturduk. Bu vesileyle tekrar sevgili hanım kardeşlerimin gününü kutluyorum. Bu tarz etkinliklere önem veriyoruz. Yeni programlarla hemşehrilerimizi buluşturacağız." dedi

Program daha sonra geniş bir okur kitlesinin sevgisini kazanan Merve Gülcemal'in Zorluklarla Mücadelede Dünyayı Değiştiren Kadınlar" konulu söyleşisiyle devam etti. İlgiyle takip edilen söyleşinin sonunda sevilen yazar, Termelilerle buluşmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek Başkan Kılıç ve ekibine teşekkür etti.

Merve Gülcemal Termelilerle Buluştu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri