Tanıtım
Giriş Tarihi : 01-02-2024 09:35

Olimpos Otel Tatil

Olimpos otel sakin, keyifli bir tatil yapmak isteyenlerin tercihidir, Olimpos lüks tatil için en ideal yerlerden biridir.

Olimpos Otel Tatil

Olimpos Otel Tatil

Doğal güzellikleri ile gerçek bir cennet görünümü sunan Olimpos Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı bir sit alanıdır. Popüler turizm beldesinin aksine doğasını korumayı başaran Olimpos otel sakin, keyifli bir tatil yapmak isteyenlerin tercihidir. Kuş sesleri ile uyanıp çam ağaçlarının kokusuyla masmavi bir denizin seyrine dalabileceğiniz Olimpos'u hala görmediyseniz bu sevimli Olimpos tatil size göre olabilir. Olimpos otel Olimpos beldesini keşfederken doğanın göz kamaştıran güzelliklerinin keyfini yaşamak isteyenler için harika bir seçenektir.

Olimpos Tatiline Ne Zaman Gidilir?

Şehrin gürültüsünden uzaklaşıp Kafa dinlemek için gidecekseniz Olimpos Otel’i yılın her mevsimi tercih edebilirsiniz. Doğanın canlandığı İlkbahar ayları, Olimpos ve çevresindeki güzellikleri keşfetmeniz açısından doğru bir mevsim olabilir. En Güzel Olimpos Otel Sıcak iklimi mavi ve yeşilin eşsiz uyumunu gözler. Otelde deniz sezonu oldukça uzundur. Özellikle İlkbahar ya da Sonbahar aylarında Olimpos'u keşfederek denizin keyfini daha sakin ve ferahlatıcı bir ortamda çıkarabilirsiniz.

 

Konforlu Olimpos Otelleri

Olimpos denildiğinde akla gelen ilk görüntülerden biri hiç şüphesiz bungalovlar ve ağaç evlerdir. Doğal yapısı, lezzetli yemekleri ile dikkat çeken Olimpos otel ve hizmetleri hem sakin hem de temiz plajları ile ünlüdür. Odaya kahvaltı ya da yarım pansiyon hizmeti veren bu oteller müşterilerin tüm temel ihtiyaçlarına cevap verebilir. Olimpos ağaç evleri ve Olimpos pansiyonlarının dışında daha keyifli ve konforlu bir tatil hayal ediyorsanız Olimpos otel ve işletmelerini tercih edebilirsiniz. Denize yakın bölgelerde inşa edilen otellerde doğa ile baş başa renkli bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Olimpos Otellerine Nasıl Gidilir?

Olimpos otel ve konaklama tesislerine gitmek için ilk rotanız Antalya olmalı. Antalya Havalimanı'na yaklaşık 95 kilometre uzaklıkta olan Olimpos'a Antalya otogarına ulaşarak Kumluca'ya giden dolmuşlara binebilirsiniz. Otele otobüsle gitmeyi tercih ediyorsanız İstanbul'dan yaklaşık 12 saat süren bir yolculuk sizi bekliyor.

Ankara'ya yaklaşık 600 kilometre, İstanbul'a 750 kilometre uzaklıkta bulunan Olimpos Antalya merkezine ise 85 kilometre uzaklıktadır. Otobüs yolculuğunu keyifli ve konforlu hale getirmek isterseniz ETS'nin deneyimli kaptanlarının kullandığı otobüsleri seçerek yolculuğa rahat, güvenli bir şekilde çıkabilirsiniz. Konforlu bir yolculuk sonrasında Antalya'ya oradan da Olimpos otellerine ulaşabilirsiniz.

Sahilleri uzun uzadıya sürüp giden, doğal yapıyı bozmadan kütük evlerden oluşan Olimpos Adrasan Bungalow evler ile sakin, doğal görünümüyle ziyaretçilerinden tam puan alır. Köy kahvaltısı, köy yemekleri, organik sebze ve meyveleri bir arada bulabileceğiniz bu otellerin hemen hepsi ahşap yapılardan inşa edilir. Doğal görünümü bozmayacak şekilde dizayn edilen, temiz plajları ve sakin doğasıyla ön plana çıkan Olimpos otel ve işletmelerinde sıcak, samimi bir hesaplı tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

adminadmin