Paralel chp’nin gizemli katı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Paralel chp’nin gizemli katı!
26.11.2021 10:33:07

 

Paralel chp’nin gizemli katı!

CHP eski Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, “Her şey orada dönüyor” dediği CHP’deki 14. katın gizemini anlattı. Söz konusu katın Kılıçdaroğlu’na ait bir yer olmadığını dile getiren Yılmaz, 14. kata Kılıçdaroğlu’nun özel danışmanı Rasim Bölücek başta olmak üzere pek çok kişinin girip çıktığını, bazı isimlerin o katta istihdam edildiğini söyledi.

Sabri İşbilen / Özel Haber - Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, eski partisi CHP’nin FETÖ bağlantısına dair dikkat çekici açıklamalar yaptı. CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun özel danışmanı Rasim Bölücek’in FETÖ’cü Enver Altaylı ile bin 22 kez iletişim kurduğuna dikkat çeken Yılmaz, “CHP, 15 Temmuz’u önceden biliyordu” dedi. Yılmaz, uzun süredir konuşulan ancak gizemi çözülemeye 14. katı işaret etti.

Özel kişiler istihdam ediliyor

Yenilik Partisi lideri Yılmaz, CHP’nin yol haritasının belirlendiği 14. katın gizemini Diriliş Postası’na anlattı. 14. kata özel olarak istihdam edilen kişilerin bulunduğunu kaydeden Yılmaz, “(Rasim Bölücek) Orada özel danışman olarak görev yapıyor. Onun gibi bir çok isim oraya girdi, çıktı. Şahsına ait bir yer olduğunu düşünmüyorum. Orada bazı kişileri istihdam ediyorlar.” dedi.

O katı kimse bilmiyor

CHP’li Doç. Dr. Oktay Gökdermir de daha önce 14. kat ve Rasim Bölücek hakkında kritik detaylar paylaşmıştı. Gökdemir, şöyle demişti: “Hepimiz (CHP) Genel Merkezi 13 kat biliyorduk. Efendim bu bizim genel merkez 14 katmış… Kimse bilmiyor! 12. kat biliyorsunuz Genel Başkan katı. Oraya özel kartla çıkabilirsiniz. 13. katta Erdoğan Toprak Beyefendi oturuyor. Ama bir de 14. kat var… CHP’li vekiller bile bilmiyor. Şimdi sıkı durun. Burada genel başkanın başdanışmanı ve siyasi söylem danışmanı, genel başkanın bütün polemiklerini, konuşma metinlerini yazan bir arkadaş oturuyor. Gizemli, müphem. Aynı zamanda etkili, yetkili de. İlgimi çekti. Kim bu hiçbirimizin bilmediği CHP’li diyerek araştırmaya koyuldum. Meğer 5 yıldan beri iştigal ediyormuş kendileri. Adı Rasim Bölücek.”

‘Kontrollü darbe’ onun icadı

GÖKDEMIR ayrıca, Rasim Bölücek’in “Ekmek için ekmeleddin” sloganı ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ABD Büyükelçisi John Bass ile yaptığı görüşmenin ardından FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimi için sarf ettiği “Kontrollü darbe” söylemini de icat eden kişi olduğunu kaydetmişti.

Kaynak: Diriliş Postası - Sabri İŞBİLEN

 

Paralel chp’nin gizemli katı!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER