Tanıtım
Giriş Tarihi : 28-06-2024 17:12   Güncelleme : 03-07-2024 15:58

Puffy ile Kaliteli Bir Yatakta Sağlıklı Bir Uyku Mümkün

Puffy ile Kaliteli Bir Yatakta Sağlıklı Bir Uyku Mümkün

 

Sağlıklı bir uyku, ertesi günü dinç ve enerjik geçirmenizi sağlar. Uyku döngüsünün sağlıkla tamamlanmasında kaliteli bir yatak seçimi büyük rol oynar. Normal şartlarda deliksiz bir uykunun bedeni ve zihni dinlendirmesi beklenir. Uykunun dinlendirici etkisini görmek için seçtiğiniz yatağın omurga sağlığını destekleyici olması gerekir. Çok sert ya da yumuşak bir zemin sırt ve boyun ağrılarıyla bir güne başlamanıza sebep olabilir. Puffy inovatif yatak teknolojileriyle dinlendirici sağlıklı bir uyku deneyimi sunmayı amaçlar. Sağlıklı bir uyku için ayrıca rahat nefes alıp vermek büyük önem taşır. Yatak teknolojilerinde nefes sağlığını da önemseyen Puffy, yatakların sünger ve kumaşlarında antialerjik teknolojiler geliştirmeye odaklanır.

Omurga Sağlığını Destekleyen Yataklar

Sırt, boyun ve bel ağrılarından muzdaripseniz Puffy’nin DHT yay teknolojisi ile üretilmiş özel yataklarını tercih edebilirsiniz. DHT teknolojisi, diğer adıyla bonel yaylı yatakların tüm yayları çelik bir tel üzerinde birbirine mekanik olarak bağlanır. Puffy’nin DHT yay teknolojili çift kişilik yataklarında çiftlerin yatak dönüş hareketlerini azami ölçüde hissedilir. Bireylerin tek kişilik yatak seçimlerinde DHT yay teknolojili yataklar daha çok ön plana çıkar. Oldukça hafif yapıda olan DHT yataklar, bel ve sırt ağrılarında omurgayı rahatlatan sert ve esnek yapıda üretilir. Çelik yay sistemi üzerine yerleştirilen ortopedik sünger sayesinde DHT yataklar vücudu sarar. Puffy, sağlıklı bir uyku için hijyeni vazgeçilmez görür. Bu misyonla DHT yatak teknolojisini antialerjik yıkanabilir pedlerle birleştirir. Ayrıca sanitized teknolojisi sayesinde yıkabilir özel pedler kötü koku oluşumunu engeller.

Kas Gevşetici Visco Yataklar

Fiyoterapistler, sırt ve boyun tutulmalarında en önemli etkenin günün stresinin uyku esnasında boşaltılamaması olduğunu belirtir. Vücudun şeklini alan süngerli bir yatak, uyku esnasında strese bağlı olarak kas büzüşmesinin en aza indirilmesine yardımcı olur. Yaysız süngerli bir yapıdan oluşan visco yataklar, ihtiyaca göre sert, orta ve hafif derecelerde üretilir. Bu sayede visco yataklar kas gelişiminin yanı sıra omurga sağlığına da odaklanır. Hafızalı sünger yapısında olan Puffy visco yataklar, vücudun şeklini alarak kan dolaşımını korur. Vücut basıncını dengelemeye yardımcı olan VZS teknolojisi kaslarda oluşabilecek ağrıların önlenmesini sağlar. Çift kişilik Puffy visco yataklar, dönüş hareketlerini hissettirmeyen süngerli yapısı sayesinde, hafif uyku sorunu yaşayan çiftlerin öncelikli tercihleri arasında yer alır. Puffy, visco yatakların sağladığı rahat ve deliksiz uyku deneyimini tek kişilik yatak modelleriyle de tüketicilerine sunar.

Bebek Gibi Uyutan Hybrid Yataklar

Puffy hybrid yataklar, DHT yaylı yatak teknolojisini ve visco sünger rahatlığını bir arada sunar. Hybrid yatak teknolojisi, yetişkinlere bebek uykusu deneyimini yaşatmayı hedefler. Yaylı yatak teknolojileri bel ve omurga desteği sırt ve el ağrılarını önlemeye yardımcı olur. Yaylar üzerine konumlandırılan visco veya lateks süngerler kas ağrılarının hafiflemesini sağlar. Ayrıca visco süngerli yatak yüzeyi, yaylı sistemin hareket hissini ortadan kaldırır. Puffy, tek kişilik ve çift kişilik hybrid yatak modellerini, uyku deneyimini iyileştirmek üzere tasarlar. Pocket ve DHT yay teknolojilerini, visco ve lateks süngerli yüzeyler ile eşleştirir.

Puffy, geliştirdiği teknolojilerle uyku apnesi, koah, kronik astım, alerji gibi rahatsızlıklardan kaynaklanan uyku problemlerini azaltmayı hedefler. Antibakteriyel, antialerjik, koku önleyici ve aktif probiyotikli kumaşlarla inovatif çözümler sunar. Özel teknolojili kumaşlar, uykuda nefes alışverişinin düzenlenmesine yardımcı olur. Örneğin, hybrid yatak kumaşlarında kullanılan Purotex teknolojisi, ev tozu akarlarını %90 oranında yok eder. Purotex kumaşlar, akara bağlı alerjik reaksiyonları azaltır. Puffy, geliştirdiği özel kumaşlar ile uyku sağlığını bozan nefes problemlerini en aza indirmeyi amaçlar.

 

 

adminadmin